• 021-49064000
 • Info@shanikala.com

اتو بخار پاناسونیک

معمولا برای اینکه دستگاه اتو بتواند بهترین کارکرد را داشته باشد دارای کف سنگین می باشد. اما در خصوص اتوهای بخار این طور نیست. اتوی بخار به دلیل اینکه از بخار برای اتو کردن لباس ها استفاده می کند سبک تر بوده و کم تر پیش می آید که لباس را بسوزاند. به همین دلیل، بهترین انتخاب برای استفاده ی روزانه می باشد. اتو بخار ها معمولا از برق 220 ولت و توان بین 1800 تا 2600 وات استفاده می کنند. طول سیمی که برای این نوع از اتوها استفاده می شود تا دو و نیم متر هم می رسد. به همین دلیل، کاربر برای استفاده از اتوهای بخار و اتو کردن لباس های بزرگ تر یا حتی پارچه هایی با قواره ی بزرگ تر قدرت مانور دهی بیشتری دارد. معمولا جنس کف اتو های بخار را از سرامیک و استیل می سازند که کارکرد قابل توجهی را به اتو بخار ارائه می دهد. امروزه دستگاه های زیادی در برندهای مختلف در بازار موجود اند که می توان برای خرید آن ها اقدام کرد. اما از میان تمامی این برندهای متنوع می توان به برند نام آشنای پاناسونیک اشاره کرده که علاوه بر کیفیت بالا قابلیت های متنوعی را برای دستگاه های خود ارائه کرده است. اتو بخار پاناسونیک در مدل ها و سری های مختلفی تولید شده است که برای خرید هر یک از این مدل ها باید در مورد مشخصات دستگاه اطلاعات کافی را بدست آورد. به همین دلیل برای راحتی کار کاربران وب سایت شانی کالا ما مقاله ای را ارائه کرده ایم که در آن تمام مدل های اتو بخار پاناسونیک مورد بررسی قرار گرفته است.

 

مدل های بررسی شده اتو بخار پاناسونیک:

 • اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T
 • اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900
 • اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660
 • اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T
 • اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950
 • اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960
 • اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700
 • اتوی بخار پاناسونیک NI-U400
 • اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT980
 • Panasonic NI-JW670 Steam Iron
 • اتوی بخار پاناسونیک NI-U500

 

  

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T از محصولات پرطرفداریست که طراحی آن به صورت ماهرانه صورت گرفته است. طراحی دسته ی اتو به گونه ایست که با ارگونومی دست تطابق داشته و به هیچ عنوان کاربر را دچار خستگی نمی کند. کفی U شکلی که از جنس تیتانیوم ساخته شده است نیز حرکت دستگاه را بر روی پارچه و لباس آسان تر کرده است. اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T با قدرت 1800 وات و ظرفیت 200 میلی لیتر مخزن و وزن یک کیلوگرمی تولید شده است. اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T قابلیت استفاده به دو صورت اتوی خشک و اتوی بخار را در دسترتان قرار می دهد. دریچه ی بزرگ مخزن آب در اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410Tبه گونه ایست که کار شما را برای پر کردن مخزن راحت تر کرده است.

 

همچنین اسپری بخار دستگاه را می توان در سه صورت کم، متوسط و زیاد استفاده کرد. سیمی که برای اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T به کار برده شده است قابلیت چرخش در 360 درجه را دارند. به همین دلیل، مشکل قدیمی پیچ خوردن سیم در این دستگاه ها دیده نمی شود. چراغ هشداری برای دستگاه در نظر گرفته شده است که در صورت داغ شدن بیش از اندازه ی اتو روشن خواهد شد. همچنین اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T قابلیت خاموش شدن خودکار را نیز دارد. در صورتی که اتو را ده دقیقه به صورت عمودی بدون استفاده در جایی قرار دهید اتو به صورت خودکار خاموش خواهد شد. همچنین اگر اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T را به مدت 60 ثانیه به صورت افقی( به پهلو) قرار دهید دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

 

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900 از سری JW اتوهای سرد پاناسونیک هستند که دارای کیفیت برتری بوده و قابلیت های منحصر به فردی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. کفی منحنی شکل اتو کاملا برای باز کردن چروک های انحنای لباس ها مناسب بوده و به راحتی می توان توسط این اتو لبه های انواع پارچه را اتو کرد. اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900 با توان مصرفی 2400 وات تولید شده است که قدرت خوبی را برای اتو کشی انواع لباس ها دارد. جنس کف اتو از سرامیک ساخته شده است. از قابلیت‌های مرسوم در اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900 باید به بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب و سیستم ضدچکه اشاره کرد. سیستم ضد چکه باعث می شود که اتو در هنگام روشن بوده و اتو کردن لباس ها( به خصوص لباس هایی که به راحتی لک پذیرند) دچار چکه نشود و لکی را بر روی پارچه باقی نگذارد.

 

از مشخصات مثبت اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900 باید به قابلیت تنظیم میزان بخاردهی، مخزن آب، گنجایش مخزن آب 310 میلی لیتر، اسپری آب، سیستم ضدچکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، بخاردهی پیوسته 40 گرم در دقیقه، بخاردهی لحظه ای 140 گرم در دقیقه، سیم گردان، کفی 360 درجه دو لبه، سیستم شستشوی سوراخ های بخار اشاره کرد. در هنگام خرید توجه داشته باشید که اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900 از سیستم قطع خودکار و مخزن رسوب برخوردار نیست.

 

               

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660 یکی دیگر از پیشنهادهاییست که علاوه بر داشتن بالا ترین کیفیت امکانات متنوعی را هم برای شما ارائه می نماید. جنس کف تیتانیوم، تنظیم میزان بخاردهی، گنجایش مخزن آب 200 میلی لیتر، اسپری آب، سیستم ضد چکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، توان مصرفی 2000 تا 2500 وات از مهم ویژگی های اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660 است که در هنگام خرید حتما باید به آن توجه نمایید. این اتو سیستم قطع خودکار ندارد و برای خاموش کردن آن خودتان باید دست به کار شوید.

 

 

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T یکی دیگر از محصولات باکیفیتیست که می توانید با تمرکز بر روی ویژگی های محصول به تهیه آن بپردازید. اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T در ابعاد 111 × 133× 267 میلی‌متر طراحی شده است. به همین دلیل، می توان گفت فضای زیادی را اشغال نمی کند. جنس کفی محصول از سرامیک است که در حرکت آسان دستگاه بر روی لباس و پارچه تاثیر گذار می باشد. بخاردهی پیوسته 25 گرم در دقیقه، وزن  0.7 کیلوگرم، تنظیم میزان بخاردهی، گنجایش مخزن آب 200 میلی لیتر، اسپری آب، سیستم ضد چکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، طول کابل برق 2 متر از دیگر قابلیت های اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T می باشد که قبل از خرید حتما باید به آن توجه داشت. توجه داشته باشید که این محصول سیستم قطع خودکار ندارد.

 

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950 با توان مصرفی 2400 وات و جنس کف آلومایت و ظرفیت مخزن آب 310 میلی لیتر یکی دیگر از محصولات باکیفیتیست که برای خرید آن می توانید اقدام کنید. میزان بخار انبوه 140 گرم در دقیقه می باشد. از مهم ترین قابلیت های اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950 باید به سیستم خاموش کننده خودکار (Auto shut-off)، سیستم ضد چکه (Anti-drip system)، سیستم ضد رسوب (Anti-calc system)، دکمه مجزا جهت اسپری آب، دکمه مجزا جهت اسپری بخار اشاره کرد.

 

سیستم خاموش کننده ی خودکار دستگاه از بروز خطرات احتمالی مانند سوختن پارچه و حتی آتش سوزی جلوگیری می کند. سیستم ضد چکه ای که برای اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950 به کار برده شده است نیز باعث خواهد شد که اتو در هنگام روشن بودن چکه نکند و لکه هایی از آب را بر روی لباس باقی نگذارد. سیستم ضد رسوب که از پرمزیت ترین ویژگی های اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950 محسوب می شود نیز باعث می شود که در طولانی مدت و استفاده از آب شهری اتو دچار رسوب گذاری نشود. به همین دلیل، عمر دستگاه بالاتر رفته و دچار مشکلاتی از قبیل رسوب گذاری نمی شود. البته در مورد رسوب گذاری به این نکته توجه کنید که استفاده از آب مقطر( برای پر کردن مخزن دستگاه در انواع اتوهای مخزن دار) از ایجاد رسوب گذاری در دستگاه کاسته و این فرآیند را به تعویق می اندازد.

 

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960 از دیگر مدل های قابل بررسیست که ارزش خریدن را داشته و امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد. جنس کف  سرامیک، توان مصرفی 2600 - 2200 وات، طول کابل برق 2 متر، سیستم ضد رسوب، ولتاژ ورودی برق 220-240 ولت، مدت زمان گرمایش 1 دقیقه، تنظیم میزان بخاردهی، مخزن آب، اسپری آب، بخاردهی عمودی، بخاردهی پیوسته45 گرم در دقیقه، بخاردهی لحظه ای 195 گرم در دقیقه، قابلیت تمیز شدن خودکار و سیم گردان از مهم ترین قابلیت های اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960 است. از مشخصات اندازه و ابعاد اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960 باید به ارتفاع 307 میلی متر، پهنای 153 میلی متر و عمق 141 میلی متر اشاره کرد. گنجایش مخزن آب دستگاه 350 میلی لیتر می باشد.

 

 

اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700

اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700 نمونه ی دیگر از دستگاه های باکیفیت موجود در بازار است که در ابعاد 130 × 150 × 290 میلی‌متر طراحی و تولید شده است. وزن محصول 1.5 کیلوگرم بوده و جنس کفی آن از سرامیک ساخته شده است. تنظیم میزان بخاردهی، سیستم قطع خودکار، مخزن آب با گنجایش مخزن  300 میلی لیتر، اسپری آب، سیستم ضدچکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، مخزن رسوب، بخاردهی پیوسته35-0 گرم در دقیقه، بخاردهی لحظه ای 130 گرم در دقیقه، سیم گردان از مشخصات اصلی اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700 می باشد.

 

طول کابل اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700 دو متر بوده و ولتاژ ورودی برق در دستگاه 220-240 ولت و توان مصرفی 2400 وات می باشد. محدوده ی توان مصرفی اتوی بخار پاناسونیک NI-JU7002000 تا 2500 وات است که باید در هنگام خرید به آن توجه شود. میکرو اسپری(نفوذ بهتر آب به الیاف لباس) - سیستم تمیز کننده خودکار سایر قابلیت های اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700 هستند.

 

 

اتوی بخار پاناسونیک NI-U400

اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 از دیگر محصولات باکیفیتیست که در ولتاژ ۲۲۰-۲۴۰ولت و میزان ۱۹۳۰ – ۲۳۰۰ وات طراحی شده است. بخار پرفشار به میزان ۱۲۰گرم بوده و دارای سیستم ضد چکه، سیستم ضد کلسیم، شستشوی خودکار (تخلیه اجباری)، بخار عمودی، اسپری، گنجایش مخزن آب ۳۰۰سی‌سی، طول سیم برق ۱٫۹متر، کفی سرامیک، کفی مدور می باشد.

 

دسته ی اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 به صورت ارگونومیک طراحی شده است. به گونه ای که هیچ گونه فشاری را بر روی دست منتقل نمی کند. نوک باریک و سرامیکی اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 به راحتی می تواند به نقاط غیر قابل دسترس بر روی پارچه نفوذ پبدا کرده و زیر دکمه ها و درزهای لباس را به خوبی اتو کند. با کفی بزرگ اتو نیز می توان به راحتی و سریع تر چروک لباس ها را باز کرد. شیارهای U شکلی که در قسمت سرامیکی اتو قرار گرفته لست باعث می شود که بخار به صورت متعادل تری به پارچه نفوذ کرده و به بخش های الیاف پارچه ببرسد. به همین دلیل است که با اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 می توان به راحتی تمام چروک های لباس را به راحتی باز کرد.

 

اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 با برخورداری از سیستم ضد چکه قابلیت این را دارد که الیاف لباس را به راحتی مورد اتو کشی قرار داده و تمام چین و چروک را باز کند. زمانی که دمای سرامیک اتو کاهش پیدا می کند اتو به صورت خودکار جریان آب را قطع می کند تا از نشت آب و لکه دار کردن لباس جلوگیری شود. متافسفات کلسیم ذخیره شده در اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 از آهک ایجاد شده در دستگاه جلوگیری کرده و در نتیجه اتو دچار رسوب گذاری نخواهد شد. همچنین اتوی بخار پاناسونیک NI-U400 قادر به شست و شوی خودکار می باشد.

 

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT980

 

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT980 دارای ابعاد 307 × 141 × 153 میلی‌متر، وزن 1.8 کیلوگرم، برق مصرفی 240 - 220 ولت، جنس کفی سرامیک، توان مصرفی 2800 وات، سیستم خاموش کننده خودکار (Auto shut-off)، تنظیم میزان بخاردهی، گنجایش مخزن آب  350 میلی لیتر، قابلیت جداشدن مخزن آب، اسپری آب، سیستم ضد چکه (Anti-drip system)، سیستم ضد رسوب (Anti-calc system)، بخار دهی پیوسته (میزان بخار متغییر) 50 گرم در دقیقه، مکانیزم خود تمیز شونده (Self clean) می باشد. 

 

Panasonic NI-JW670 Steam Iron

اتو بخار پاناسونیک NI-JW670 یکی دیگر از گزینه هاییست که برای خرید می توانید توجهتان به ویژگی های محصول جلب کنید. باید بدانید که اتو بخار پاناسونیک NI-JW670 در ابعاد 120 × 165 × 275 میلی‌متر، جنس کف سرامیک، وزن  1.7 کیلوگرم، تنظیم میزان بخاردهی، دارای مخزن آب با گنجایش 200 میلی لیتر، اسپری آب، سیستم ضد چکه ، بخاردهی عمودی ، سیستم ضد رسوب، طول کابل برق 1.8 متر، ولتاژ ورودی  220-240 ولت، توان مصرفی 2000 تا 2500 وات تولید شده است.

 

 

اتوی بخار پاناسونیک NI-U500

اتوی بخار پاناسونیک NI-U500 یکی دیگر محصولات باکیفیتیست که در مدت زمان کمی توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. از مهم ترین ویژگی های دستگاه باید به ولتاژ ۲۴۰ – ۲۲۰ولت، میزان وات  ۱۹۳۰ – ۲۳۰۰وات، Steam AMT ‏(۱دقیقه) ۳۵گرم، Power Shot ا ۱۳۰گرم، ضد چکه، ضد شوره ،بخار عمودی، میکرو اسپری، گنجایش مخزن آب ۳۰۰سی‌سی، طول سیم برق ۱٫۹متر، Uکفی سرامیک و مدور اشاره کرد. نوک باریکی که در سر کفی دستگاه قرار گرفته است امکان دستیابی به نقاطی مانند اطراف دکمه را به کاربر داده و اتو کشی راحت را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین قابلیت ضد چکه بودن باعث می شود که در هنگام کار با اتو لکه ی آب بر روی الیاف و پارچه چکیده نشود.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین فروشگاه های آنلاین و حضوری در کشور به ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین اتوبخارها پرداخته است. ما در این مجموعه علاوه بر ارائه ی باکیفیت ترین محصولات، مشخصات اصلی دستگاه های اتو بخار مانند، اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T، اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW900، اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660، اتو بخار پاناسونیک مدل NI-M300T، اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW950، اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT960، اتوی بخار پاناسونیک NI-JU700، اتوی بخار پاناسونیک NI-U400، اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JWT980، اتو بخار پاناسونیک NI-JW670 و اتوی بخار پاناسونیک NI-U500 را در دسترستان قرار داده ایم. با بهره مندی از اطلاعات ارائه شده در مقاله می توانید به نسبت نیاز خود و قابلیت های ارائه شده در هر کدام از این اتو بخار ها دست به درست ترین انتخاب زده و خریدی هوشمندانه را تجربه کنید.

 

 

آب مرکبات گیری

آب مرکبات گیری یکی از پرکاربردترین دستگاه هاییست که می توانید برای آشپزخانه ی خود تهیه کنید. با داشتن این دستگاه می توانید به راحتی آب مرکبات را در فصول گرم و سرد سال بگیرید. به صورت کلی، دستگاه های آب مرکبات گیری به دو صورت دستی و الکتریکی در بازار وجود دارند که هر یک کارکرد خاص خود را دارند. هر چند مکانیزم یکسانی برای کار کردن با دستگاه وجود دارد. هر دو نوع دستگاه دارای ریمر و مخزن هستند. دستگاه های آب مرکبات گیری برقی به دلیل الکتریکی بودن قسمت ریمر( همان قسمتی که بافت مرکبات با دستگاه تماس پیدا می کند) و حالت چرخنده بودن این قسمت نسبت به دستگاه های دستی راحتی بیشتری را برایتان به ارمغان می آورند. اما در هنگام خرید آب مرکبات گیری باید به چه نکاتی توجه کنیم و اصلا دستگاه آب مرکبات گیری باکیفیت و خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در ابتدا باید میزان ظرفیت دستگاه را به نسبت تعداد اعضای خانواده خود تهیه کنید. دستگاه های آب مرکبات گیر دارای ظرفیت مخزن متفاوت از هم می باشند. اگر خرید اینترنتی انجام می دهید توجه کنید که مخزن آب مرکبات گیری شما بیش از 500 سی سی باشد. به قدرت و توان دستگاه توجه کنید. معمولا توان 100 تا 700 وات برای مصارف خانگی مناسب اند و کفاف نیاز شما را می دهند. به اندازه و تعداد ریمرهای دستگاه توجه کنید. برخی از دستگاه ها ریمرهایی با اندازه ی مختلف در اخیارتان قرار می دهند تا بتوانید آب انواع مرکبات در اندازه های مختلف را با آن ها بگیرید. ریمرهای بزرگ تر برای گرفتن آب پرتغال و گریپ فروت و ریمرهای کوچک تر برای گرفتن آب مرکبات کوچک تر مانند لیموترش مناسب اند. در مقاله ی پیش رو از وب سایت شانی کالا انواع مدل های دستگاه آب مرکبات گیری مورد بررسی قرار داده است. برای کسب اطلاعات کاربردی می توانید ما را تا انتهای همین مقاله همراهی کنید. 

 

 

مدل های بررسی شده در مقاله:

 • آب مرکبات گیر مدل پالپ  PULP
 • آب مرکبات گیري مدل سیتروس | CITRUS
 • آب مرکبات گیر QUIGG
 • آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302
 • آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601
 • آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001
 • آب مرکبات گیری MCS 40 متئو
 • آب مرکبات گیری CS 197 متئو
 • آب مرکبات گیری MCS 100 متئو
 • آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108
 • آب مرکبات گیری ویداس مدلVIR-3101
 • آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMB
 • آب مرکبات گیری کنوود JE280
 • آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW
 •  

 

آب مرکبات گیر مدل پالپ  PULP

آب مرکبات گیر مدل پالپ PULP

آب مرکبات گیر مدل پالپ PULP سری باکیفیتی از محصولات پارس خزر است که در توان بیست وات تولید شده است. از مهم ترین ویژگی های محصول باید به سری مخصوص جهت آبگیری مرکبات در اندازه بزرگ، سری اضافی جهت آبگیری لیموترش، ظرف مدرج جمع آوری موقت آب مرکبات با ظرفیت 0.6 لیتر، دارای قطعات جداشدنی و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی اشاره کرد.

 

قابلیت شروع به کار اتوماتیک محصول، قابلیت چرخش موتور محصول در دو جهت برای آبگیری بهتر از قابلیت های کاربردی آب مرکبات گیر مدل پالپ PULP می باشند. دستگاه آب مرکبات گیری پارس خرز مدل PULP دارای پایه های ضد لغزش می باشد. به همین دلیل، می توان دستگاه را بدون هیچ گونه لغزشی در هنگام روشن بودن استفاده کرد. دستگاه یک کاور پلاستیکی هم دارد که از نشستن گرد و غبار جلوگیری کرده و باعث تمییز ماندن آن می شود. قابلیت جمع آوری سیم در کف محصول هم وجود دارد. باید بدانید که طول سیم به کار رفته شده در این آب مرکبات گیر 1.2 متر است. به همین دلیل، برای استفاده از دستگاه نیازی به نزدیک کردن محصول به پریز نخواهید داشت.

 

 

آب مرکبات گیري مدل سیتروس  CITRUS

آب مرکبات گیري مدل سیتروس CITRUS

آب مرکبات گیري مدل سیتروس CITRUS از برند پارس خزر در ابعاد 17x17x20 سانتی‌متر طراحی شده و قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد. توان مصرفی دستگاه 20 وات است. تنظیم مقدار پالپ، جنس بدنه پلاستیک، جنس صافی پلاستيک، درپوش ضد گرد و غبار از مهم ترین  ویژگی های محصول به شمار می روند. قطعات به کار رفته شده در آب مرکبات گیري مدل سیتروس CITRUS قابلیت شست و شو با دست و ماشین ظرف شویی را دارند. همچنین با توجه به پایه های ضد لغزش و پلاستیکی به راحتی می توان دستگاه را در امن ترین شکل ممکن مورد استفاده قرار داده و نگرانی بابت ریختن آب مرکبات بر روی زمین نداشت.

 

صافی جداشونده به همراه مخروط قابل شست و شو، قابلیت چرخش موتور محصول در دو جهت برای آبگیری بهتر و قابلیت شروع به کار اتوماتیک محصول از قابلیت های به کار رفته شده در آب مرکبات گیري مدل سیتروس CITRUSهستند. طول سیم دستگاه 1.2 متریست که قابلیت استفاده در فضای دورتر از پریزر برق را به شما می دهد. همچنین، برای سیم دستگاه محفظه ای در کف محصول قرار دارد که قابلیت جمع آوری سیم را به شما می دهد. ظرفیت مخزن آبمیوه 0.4 ليتر، قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک، گنجایش مخزن آب میوه گیری 0.4 لیتر، وزن 1000 گرم از مهم تریم ویژگی های آب مرکبات گیري مدل سیتروس CITRUS می باشند. 

 

 

آب مرکبات گیر QUIGG

آب مرکبات گیر QUIGG

آب مرکبات گیر استیل کویگ EZP1 QUIGG محصولی آلمانیست که کارکردی دستی داشته و در مدت کوتاهی عصاره ی انواع مرکبات را می گیرد. برای امنیت بیشتر در هنگام گرفتن آب مرکبات قطعه ای پلاستیکی در دستگاه قرار داده شده است که از طریق آن می توانید مرکبات را بر روی ریمر قرار دهید. از خوبی های محصول اشغال کم فضا در کابینت آشپزخانه است که با توجه به ابعاد کوچک تر محصول جای کمی را در آشپزخانه شما می گیرد. پایه های دستگاه ضد لغزش هستند و محصول را در هنگام کار ثابت نگه می دارند. بدنه ی آب مرکبات گیر QUIGG از استیل و دهنه ی محصول از استیل براق ضد زنگ می باشد. آب مرکبات گیر استیل کویگ EZP1 QUIGG دارای فیلتر pomaco است که از جنس استنلس استیل ضد زنگ می باشد.

 

 

 

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW

 

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW را می توان یکی از بی رقیب ترین و پرفروش ترین دستگاه های موجود در بازار معرفی کرد. از مشخصات فنی دستگاه آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW باید به توان مصرفی 40 وات، ظرفيت مخزن آبميوه یک لیتر، جنس مخزن آبميوه شیشه، جنس مخروطی فلز، سیستم ضد چکه، شروع کار کردن به وسیله ی فشار دست، قابلیت چرخش محور در دو جهت، قابلیت تنظیم میزان پالپ میوه، درپوش محافظ در برابر گرد و غبار، تعداد سری آب مرکبات گیر یک عدد، قابلیت آب گیری مرکبات با سایز کوچک اشاره کرد. مخزن آب میوه گیری این محصول جنس پیرکس دارد که علاوه بر بالا بردن زیبایی محصول کیفیت آن را دو چندان برابر کرده است. قطعات به کار رفته شده در آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW قابلیت شست و شو در ماشین ظرف شویی را دارند.

 

               

 

چرخش دو طرفه ی آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW باعث می شود که آب گیری میوه با کیفیت بهتر و به صورت کامل انجام شود. پلاستیک به کار رفته شده در محصول بدون BPA بوده و کیفیت بالایی را دارد. به همین دلیل می توانید با اطمینان خاطر از این دستگاه استفاه کنید.

 

 

 

آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302

آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302

آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302 دستگاهی با کارکرد برقیست و به همین دلیل می توان به سریع ترین شکل ممکن آب میوه های مختلفی را با دستگاه گرفت. اندازه ی ارتفاع دستگاه 23 سانتی متر، عمق 19 سانتی متر و  وزن 0.82 کیلو گرم می باشد. آب مرکبات گیر مولینکس سری Vitapress مدل PC302 در توان 25 وات تولید شده و دارای یک محفظه برای جمع کردن سیم برق نیز می باشد. جنس بدنه ی محصول از پلاستیک بوده و دارای صافی از جنس فلزی می باشد. تعداد سری آب مرکبات گیر یک عدد بوده و دستگاه دارای درپوش ضد گرد و غبار نیز می باشد. همچنین، در دستگاه آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302 پایه های ضد لغزش به کار گذاشته شده است. طول سیم محصول 0.8 متر می باشد.

 

 

  

آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601

آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601 محصولی دیگر از کمپانی هاردستون است که در ابعاد 31.0 × 31.0 × 40 سانتی‌متر و وزن 2.7 کیلوگرم تولید شده است. عملکرد دستگاه به صورت اهرمی بوده و به همین دلیل میزان فشار وارده بر روی دست را به حداقل میزان خود می رساند. ساختار بدنه ی محصول از استیل ضد زنگ بوده و بر عمر و ماندگاری محصول افزوده است. آب مرکبات گیری هاردستون مدلCJS1601 در توان 160 وات تولید شده و طول کابل به کار رفته شده در محصول 1.2 متر می باشد. تیغه یا صافی به کار رفته شده در محصول استیل ضد زنگ بوده و در اثر برخورد مرکبات کارکرد خود را از دست نمی دهد.

 

درپوشی که برای آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601 در نظر گرفته شده است باعث ممانعت از ورود گرد و غبار به دستگاه می شود. تنظیم مقدار پالپ، قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک، سیستم ضدچکه، پایه ضد لغزش، سرعت 130 دور در دقیقه، ظرفیت 800 میلی لیتر، مجهز به سیستم اسمارت فلو، موتور DC فوق‌العاده کم‌صدا از دیگر ویژگی های دستگاه آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601 می باشد.

 

 

آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001

آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001 در توان مصرفی 40 وات و وزن یک کیلو گرم طراحی و تولید شده است. عملکرد دستگاه از نوع دکمه فشاری و طول کابلی که برای آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001در نظر گرفته اند به اندازه ی 1.2 متر می باشد. محصول دارای محل جمع آوری کابل برق می باشد. جنس صافی آب مرکبات گیری از پلاستیک بوده و سیستم ضد چکه نیز دارد. بدنه ی محصول از پلاستیک ساخته شده و وزن سبکی را به دستگاه داده است. سیستم ضد چکه، تعداد سری آب مرکبات گیر2 عددی، گنجایش و ابعاد 200 × 180 × 270 میلی متر، پایه ضد لغزش، درپوش ضد گردوغبار، قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک، قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی از مهم ترین قابلیت های ارائه شده در دستگاه آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001 می باشد.

 

آب مرکبات گیری MCS 40 متئو

آب مرکبات گیری MCS 40 متئو از دیگر محصولات باکیفیت موجود در بازار است که در ابعاد 21 × 16  سانتیمتر و نوع برقی طراحی شده است. آب مرکبات گیری MCS 40 متئو در وزن 1.1 کیلوگرم و رنگ های مشکی، طوسی، سفید، آبی، زرد و سبز تولید شده است. جنس بدنه ی محصول زا پلاستیک بوده و توان مصرفی آن 40 وات است.

 

قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک، درپوش ضد گرد و غبار، سیستم ضد چکه، پایه ضد لغزش، فیلتر جداکردن تفاله، خروجی آبمیوه از جنس استیل ضد زنگ، دارای قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی، عملکر دکمه فشاری و نوع موتور القایی از مهم تریم مشخصه های آب مرکبات گیری MCS 40 متئو می باشد که قبل از خرید باید در مورد آن ها اطلاعات لازم را داشته باشد.

 

 

آب مرکبات گیری CS 197 متئو

آب مرکبات گیری CS 197 متئو یکی دیگر زا محصولات باکیفیتیست که در ابعاد 19.5 × 18.4 × 25.5 سانتیمتر، وزن 1.8 کیلوگرم و رنگ مشکل، مسی، سفید، ابی، مشکی نارنجی، سبز، سفید نارنجی، سرمه ای، مشکی نقره ای، سفید نقره ای، زیتونی طراحی شده است. جنس بدنه                پلاستیکی، جنس صافیاستیل ضد زنگ، توان مصرفی85 وات، تعداد سری آب مرکبات گیر2 عدد، قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک،   درپوش ضد گرد و غبار، سیستم ضد چکه، پایه ضد لغزش، محفظه جمع‌ آوری سیم برق، نوع موتور القایی، دارای فیلتر جداکردن تفاله، دارای نحوه عملکرد دکمه فشاری، خروجی آبمیوه از جنس استیل ضد زنگ، دارای قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی مهم ترین قابلیت های آب مرکبات گیری CS 197 متئو هستند که حتما باید قبل زا خرید ز این مشخصات اطلاعات لازم و ضروری را بدست آورد.

 

 

آب مرکبات گیری MCS 100 متئو

آب مرکبات گیری MCS 100 متئو در قدرت 100 وات تولید شده و امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار می دهد. جنس بدنه ی به کار رفته شده در محصول از پلاستیک بوده و فیلتر دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد. سری های مخروطی در دو سایز، فیلتر جداکردن تفاله مشخصاتیست که در هنگتم خرید آب مرکبات گیری MCS 100 متئو باید در نظر داشته باشید. همچنین، درپوش محافظی برای آب مرکبات گیری MCS 100 متئو در نظر گرفته شده است که مانع از نفدذ گرد و غبار به داخل دستگاه خواهد شد. عملکرد ضد چکه هم باعث می شود آب مرکبات گرفته شده توسط دستگاه به روی زمین چکه نکند.

 

 

آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108

آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108 در ابعاد 31*24*34 میلی‌متر و وزن 3.2کیلوگرم طراحی شده است. جنس بدنه ی محصول از استیل ساخته شده و دارای سیستم ضد چکه هم می باشد. با توجه به این قابلیت به تمییز ترین شکل ممکن می توان آب مرکبات را گرفت. توان مصرفی محصول 160 وات بوده و دارای سوئیچ ایمنی نیز می باشد. آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108 دارای پایه های ضد لغزش می باشد. پایه هایی بر روی میز قرار گرفته و مانع از جابه جایی دستگاه می شوند. پرس مخلوطی شکل با صافی از دیگر ویژگی های آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108 می باشد. 

 

 

آب مرکبات گیری ویداس مدلVIR-3101

آب مرکبات گیری ویداس مدلVIR-3101 در ابعاد 55 سانتی‌متر و وزن 5000 گرم طراحی و تولید شده است. به همین دلیل، فضای زیادی را در کابینت آشپزخانه شما اشغال نمی کند. این آب مرکبات گیری به صورت دستی کار می کند. به همین دلیل برای به کار انداختم دستگاه نیاز به برق نخواهید داشت. طراحی حجم داخلی بزرگ، قابلیت جداشدن قطعات جهت شستشو، کفشک پلاستيکی جهت جلوگيری از لغزش، دارای آب کش مخصوص جمع آوری تفاله ها و آبميوه ها از دیگر مشخصات آب مرکبات گیری ویداس مدلVIR-3101 می باشد. 

 

 

آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMB

آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMB محصولی بی نظیر زا برند بوش است که در رنگ مشکی طراحی شده است. این محصول علاوه بر زیبایی منحصربه فرد خود کیفیت ایده آلی را ارائه می کند. کشور سازنده ی آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMB محصول را در توان 40 تولید کرده است. ظرفيت مخزن آبميوه      1 لیتر بوده و جنس مخزن آبميوه از شیشه می باشد. جنس مخروطیفلزی، قابلیت ضد چکه بودن، شروع کار با فشار دست، قابلیت چرخش محور در دو جهت  ، قابلیت تنظیم میزان پالپ میوه، درپوش محافظ در برابر گرد و غبار، تعداد سری آب مرکبات گیر1 عدد و قابلیت آب گیری مرکبات با سایز کوچک از مهم ترین ویژگی های به کار رفته شده در آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMBمی باشد.

 

 

آب مرکبات گیری کنوود JE280

 

آب مرکبات گیری کنوود JE280 محصولی بی نظیر و با کیفیتیست که در توان مصرفی 60 وات تولید شده است. رنگ بدنه محصول سفید بوده و جنس بدنه هم از پلاستیک ساخته شده است. همچنین صافی دستگاه از پلاستیک است. قابلیت چرخش دو طرفه، دارای درپوش ضد گرد و غبار، دارای پایه های ضد لغزش، قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک از مهم ترین قابلیت هاییست که در دستگاه به کار رفته شده است. نحوه ی عملکرد آب مرکبات گیری کنوود JE280 به صورت دکمه فشاری بوده و در سایز ۱۸۰ * ۱۸۰ * ۲۳۰ تولید شده است.

 

               

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های آنلاین در کشور محصولات درخور شایسته ای را برای کاربران خود در نظر داشته و به ارائه بهترین کالاها در مجموعه پرداخته است. محصولات و آب مرکبات گیری های ارائه شده در مجموعه شانی کالا دارای تنوع در برند بوده و کیفیت برتری را برای کاربران به ارمغان می آورد. درست است که تمامی آب مرکبات گیری ارائه شده در شانی کالا تماما از کیفیت برتری برخوردارند اما برای خرید این محصولات نیاز به اطلاعاتی داریم که ما را به سمت نیازمان سوق دهد. از آن جا که تنوع بالایی از دستگاه های آب مرکبات گیری در مجموعه وجود دارد مقاله ی پیش رو را در دسترستان قرار دادیم تا با مطالعه ی آن مرحله ی انتخاب محصول را به راحتی پشت سر بگذارید. برای خرید آب مرکبات گیری می توانید از میان دستگاه های آب مرکبات گیر مدل پالپ  PULP، آب مرکبات گیري مدل سیتروس  CITRUS، آب مرکبات گيري بوش مدل MCP72GPW، آب مرکبات گیر QUIGG، آب مرکبات گیری مولینکس سری Vitapress مدل PC302، آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJS1601، آب مرکبات گیری هاردستون مدل CJP4001، آب مرکبات گیری MCS 40 متئو، آب مرکبات گیری CS 197 متئو، آب مرکبات گیری MCS 100 متئو، آب مرکبات گیری ویداس مدل VIR-3108، آب مرکبات گیری ویداس مدلVIR-3101، آب مرکبات گیر 1 لیتری بوش مدل MCP72GMB، آب مرکبات گیری پارس خزر مدل لیموناد Limonade، آب مرکبات گیری کنوود JE280و  آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW یکی را انتخاب کنید. علاوه بر این، بعد از انتخاب محصول مورد نظر می توانید پرداخت خود را به روش قسطی انجام داده و از تسهیلات ما در شانی کالا بهره مند شوید.

شانی کالا امتیازهای فراوانی را برایتان در نظر گرفته است که با تمامی این شرایط تجربه ی دوست داشتنی از خرید را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

با ما در شانی کال همراه باشید.

همزن برقی

همزن یکی از محصولات ضروری مورد استفاده در آشپزخانه است که در انواع مختلفی تولید و در دسترس شما قرار داده می شود. تنوع برند ها و مدل های همزن بسیار بالاست که شما می توانید درست بسته به نیاز خود یک محصول مناسب را برای آشپزخانه تان انتخاب کنید. همزن های برقی موجود در بازار را می توان در دو نوع دستی و رومیزی تهیه کرد. اگر به دنبال وسیله ای ساده تنها برای هم زدن مواد غذایی خود و درست کردن کیک و شیرینی جات ساده برای خانواده خود هستید همزن های دستی برایتان انتخاب خوبی هستند. اما اگر به دنبال وسیله ای حرفه تر هستید یا می خواهید برای تعداد بیشتری از افراد کیک و شیرینی جات و یا حتی غذاهای مختلفی درست کنید همزن های رومیزی برایتان انتخاب هوشمندانه تری خواهند بود.

در هنگام خرید همزن های برقی( چه همزن دستی ساده و چه همزن های حرفه ای تر) باید به جنس پایه های دستگاه توجه کنید. پایه های همزن همان قسمتیست که در داخل مواد قرار گرفته و مواد را هم می زند. بهترین جنس برای پایه های همزن استیل ضد زنگ می باشد( که ماندگاری بیشتری نسبت به جنس های دیگر دارد). در صورتی که قرار باشد یک همزن دستی انتخاب کنید حتما دقت کنید که دسته ی همزن دارای جنس مرغوب بوده یا از پلاستیک و سیلیکون ساخته شده باشد. همزن های دستی برای اینکه مدت زیادی را در دستان شما باقی می مانند باید راحتی کار با آن ها را احساس کنید پس در هنگاه خرید یک همزن دستی حتما این مورد را فراموش نکنید. همچنین دقت کنید که همزن انتخابی شما چه از نوع دستی و چه از نوع حرفه ای نباید وزن زیادی داشته باشد( اگر انتخاب شما همزن دستیست دقت بیشتری بر روی سبک بودن محصول داشته باشید زیرا قرار است مدت ها با همزن خود مشغول هم زدن مواد غذایی باشید). پایین بودن صدای همزن و توان مصرفی دستگاه( توان مصرفی بالا کارکرد و قدرت خوب دستگاه را نشان می دهد اما در عوض مصرف بالایی از انرژی را دارد) از دیگر نکاتی هستند که در هنگام خرید یک همزن خوب و با کیفیت باید به آن ها توجه کرد. حال که با خصوصیات کلی یک همزن باکیفیت آشنا شدید می توانید به خرید انواع مدل های همزن برقی در وب سایت شانی کالا بپردازید. برای آشنایی بیشتر شما با انواع مدل های همزن برقی موجود در بازار ما مقاله ای را در دسترتان قرار داده ایم که راهنمایی برای خرید یک همزن خوب و باکیفیت برای هر نوع نیازی خواهد بود.

 

مدل های همزن برقی بررسی شده در مقاله:

 • همزن پاناسونیک مدل MK-GB1
 • همزن فلر مدل KM600
 • همزن بوش مدل MFQ36460
 • همزن دونالکس مدل Donalex DN-203
 • همزن عصايی HMS8001
 • همزن ناسا الکتریک مدلNS-925 همزن پروفی کوک مدلKM1096
 • همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro
 • همزن عمودی بوش مدل MSM67140
 • همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302
 • همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD
 • همزن دستی حرفه ای بوش با قدرت 575 وات مشکی مدل MFQ47304
 • همزن دستی بوش مدل MFQ36300
 •  

 

 

همزن پاناسونیک مدل MK-GB1

همزن پاناسونیک مدل MK-GB1

همزن پاناسونیک مدل MK-GB1 یک محصول فوق العاده و با کیفیت در میان همزن های موجود در بازار می باشد که برای استفاده ی حرفه ای مناسب است. این همزن ژاپنی پایه دار دارای کاسه ای از جنس فولاد ضد زنگ می باشد. همزن پاناسونیک مدل MK-GB1  را می توان به صورت جداگانه و دستی نیز مورد استفاده قرار داد. کاسه ی چرخشی دستگاه دارای ظرفیت سه لیتریست که تخم مرغ، مواد کوکی، کیک و حتی خمیرهای سفت و خشک را می توان توسط دستگاه به راحتی هم زد.

 

اگر به دنبال یک همزن حرفه ای برای مخلوط کردن خمیرهای خشک هستید همزن پاناسونیک مدل MK-GB1 انتخاب خوبی برایتان به شمار می رود. حتی با این همزن می توان بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی مدت طولانی با دستگاه کار کرد. همزن پاناسونیک مدل MK-GB1  پنج سرعته است که در مراحل مختلف آشپزی می توان از آن استفاده کرد. همچنین دستگاه دارای پایه های ضد لغزش است که باعث ثابت ماندن همزن در هنگام کار کردن شده و از ریختن مواد داخل کاسه به بیرون جلوگیری می کند. از نظر سبک بودن می توانید با خیالی آسوده به همزن پاناسونیک مدل MK-GB1 اعتماد کنید. وزن دستگاه سه کیلوگرم بوده و امکان جابه جایی راحت را برایتان به ارمغان می آورد. توان مصرفی محصول 200 وات است.

 

همزن فلر مدل KM600

همزن فلر مدل KM600

همزن فلر مدل KM600 یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما برای خرید یک همزن حرفه ایست که در ارتفاع 31 سانتی متری، عمق 24 سانتی متر و پهنای 32 سانتی متری طراحی شده است. وزن محصول 3.5 کیلوگرم است که با توجه به سبک بودن دستگاه به راحتی جابه جا شده و مشکلی را برایتان به وجود نمی آورد. همزن فلر مدل KM600 دارای توان 600 وات می باشد. تعداد پره های همزن 6 عدد بوده و کاسه ای که کمپانی سازنده محصول برای آن در نظر گرفته است چهار لیتریست که دارای درپوش نیز می باشد.

همزن فلر مدل KM600 شش سرعته بوده و قابلیت تنظیم سرعت را نیز دارد. ضد زنگ بودن کاسه ی همزن فلر مدل KM600 و پره های فلزی از دیگر مشخصات محصول می باشد. پایه های ضد لغزشی برای جلوگیری از لغزش دستگاه همزن فلر مدل KM600 نیز برای دستگاه در نظر گرفته شده است.

 

 

همزن بوش مدل MFQ36460

همزن بوش مدل MFQ36460

 

همزن بوش مدل MFQ36460 یکی از باکیفیت ترین محصولات تک کاره ی موجود در بازار است که در رنگ سفید و قدرت موتور 450 وات ساخته شده است. این دستگاه از قابلیت های خمیرزنی و همزن بالنی برخوردار است. جنس بدنه ی دستگاه پلاستیکی بوده که در سبک بودن وزن محصول تاثیر به سزایی گذاشته است. این همزن پنج سرعته است و همچنین امکان شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی برای دستگاه وجود دارد. از لوازم جانبی دستگاه می توان به 2 میله همزن بالنی برای مخلوط کردن و هم زدن سری و 2 قلاب خمیرزنی مناسب مصارف سنگین اشاره کرد.

پایه های ضد لغزشی که در همزن بوش مدل MFQ36460 به کار رفته شده است باعث ثابت ماندن دستگاه در هنگام کار کردن می شود. همچنین با این ویژگی ایمنی دستگاه افزایش پیدا کرده و از خطرات احتمالی جلوگیری خواهد شد. تیغه های همزن بوش مدل MFQ36460 از جنس استیل ضد زنگ هستند که از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند. صدای کم در هنگام کار کردن دستگاه یکی از ویژگی هاییست که در مورد همزن بوش مدل MFQ36460 نیز صادق است.

 

 

همزن دونالکس مدل Donalex DN-203

همزن دونالکس مدل Donalex DN-203

همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 با توان مصرفی 350 وات یکی از گزینه هاییست که در دسترس کاربران قرار داده شده است. این همزن در رنگ مشکی طراحی شده و دارای وزن 2650 کیلوگرم می باشد. همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 دارای مخزنی با ظرفیت سه و نیم لیتر می باشد که در هنگام استفاده قادر به چرخیدن خودکار می باشد. با توجه به این قابلیت دیگر نیاز نیست که در هنگام استفاده از همزن خودتان به صورت دستی کاسه را بچرخانید. همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 را به صورت کلی می توان به دو صورت دستی و کاسه ای استفاده کرد. حالت دستی قابلیت مانور دهی را افزایش داده و حالت کاسه ای نیز برای استفاده ی حرفه ای تر مناسب می باشد. با فشار دادن دکمه ی EJECT به راحتی می توانید همزن را به صورت دستی استفاده کنید.

 

همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 دارای پنج سرعت مختلف می باشد که می توان آن را بسته به سفتی و نرمی مواد تنظیم کرد. به صورت کلی، همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 چهار سری دارد که به صورت جفتی استفاده می شود. تمامی این سری ها به راحتی از همزن جدا شده و قابلیت شست و شو را هم دارند. علاوه بر این، کمپانی سازنده ی همزن دونالکس مدل Donalex DN-203 جنس سری ها را به صورت ضد زنگ طراحی کرده که در ماندگاری هر چه بیشتر محصول و کاهش هزینه های ناشی از خرید سری اضافه تاثیر گذار بوده است. البته کاسه ی همزن هم از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. جنس بدنه ی محصول از پلاستیک است که علاوه بر کیفیت بالا باعث سبک شدن وزن محصول شده است.

 

 

همزن عصايی HMS8001

همزن عصايی HMS8001

همزن عصايی HMS8001 یکی دیگر از محصولات باکیفیت کمپانی هاردستون می باشد که در ابعاد  30 × 30 × 20 cm تولید شده است. با توجه به ابعاد محصول فضای کمی در کابینت آشپزخانه اشغال خواهد شد. این دستگاه دارای توان مصرفی 800 وات است که امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد. علاوه بر تمامی این مسائل، همزن عصايی HMS8001 مجهز به حالت توربو می باشد. حالت توربو به نسبت حالت عادی قدرت بیشتری داشته و قادر به هم زدن مواد سفت تر و غلیظ تر نیز می باشد. همچنین همزن عصايی HMS8001 دارای سری های مختلفیست که هر کدام از آن ها دارای عملکرد مخصوص خود هستند و می توان از آن ها برای هم زدن و خمیر زدن استفاده کرد. جنس سری ها از استیل بوده و مقاومت بالایی هم دارند. با دکمه ی مخصوص آزاد کننده می توان سری های همزن را به راحتی جدا و تعویض کرد. بعد از جدا کردن سری ها می توانید آن ها را در محفظه ی مخصوص خود قرار دهید تا به خوبی بتوانید تا استفاده های بعدی از آن ها محافظت کنید. از مهم ترین نقاط قوت محصول باید به وزن کم و کارایی بالا و نشانگر وضعیت اشاره کرد.

 

 

همزن ناسا الکتریک مدل NS-925

همزن ناسا الکتریک مدل NS-925

همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 با ظاهری زیبا و طراحی منحصر به فرد و ترکیب رنگی سیلور و مشکی یکی دیگر از گزینه هاییست که پیش روی کاربران ما قرار دارد. اگر بخواهیم از مشخصات اصلی همزن ناسا الکتریک مدل NS-925برایتان بگوییم باید در ابتدا به جنس بدنه ی دسستگاه که ترکیبی از کروم و پلاستیک ABSاست اشاره کنیم. کاسه ی همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 از استیل ضد زنگ است که در عمر و ماندگاری دستگاه تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. جنس بدنه نیز در برابر هر گونه خط و خشی مقاومت بالایی دارد.

 

همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 دارای توان مصرفی 350 وات است که انتخاب مناسبی برای مصارفی خانگی به شمار می رود. طراحی ارگونومیکی بدنه و دسته ی همزن باعث راحتی کار شده و هیچ گونه فشاری را به دست منتقل نمی کند.  وزن تقریبی محصول 800 گرم است که در بهبود عملکرد و راحتی کار با دستگاه تاثیر به سزایی گذاشته است. جنس موتور همزن ناسا الکتریک مدل NS-925از DC بوده و در داخل دستگاه نیز پروانه های خنک کننده قرار دارند تا مانع از گرم شدن داخلی محصول شوند.

 

شاسی تنظیم سرعت بر روی دستگاه قرار گرفته شده است تا مخاطب بتواند سرعت همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 را با توجه به سفتی و نرمی مواد درون کاسه در سه سرعت مختلف تنظیم کرده و مواد غذایی را به خوبی هم بزند. دکمه ی دیگری به نام کلید EJECT بر روی محصول قرار دارد که توسط آن می توان بازوهای دستگاه را به راحتی جدا کرد. همچنین کمپانی سازنده ی محصول سیم همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 را در انتها و قسمت بالایی بدنه قرار داده است تا در هنگام کار کردن با همزن، سیم با مواد غذایی برخورد نکند. یکی دیگر از برترین قابلیت های همزن ناسا الکتریک مدل NS-925 کاسه ی چرخشی محصول می باشد که کار استفاده از همزن را به صورت قابل توجهی راحت تر کرده است.

 

 

همزن پروفی کوک مدل KM1096

همزن پروفی کوک مدل KM1096

همزن پروفی کوک مدل KM1096 با موتور قدرتمند 1500 وات، طول عمر بالا، عملکرد آسان و قابلیت تمیز کردن راحت از دیگر محصولات موجود در بازار است که برای خرید آن می توانید اقدام کنید. از مهم ترین مشخصات همزن پروفی کوک مدل KM1096 باید به استارت و شروع نرم برای هم زدن آهسته، عملکرد و کارایی مداوم به لطف وجود سیستم الکترونیکی کنترل سرعت متناسب با میزان بار، بازوی متحرک با قابلیت باز شدن تا 35 درجه، دارای کاسه 10 لیتری تمام استیل، مجهز به دو عدد دسته، مناسب برای آماده کردن 7 تا 7.5 کیلوگرم خمیر، قابلیت تنظیم سرعت در 8 سطح( 0/1/2/3/4/5/6 + عملکرد پالسی) اشاره کرد.

 

همزن پروفی کوک مدل KM1096 با بدنه ای از آلومنیوم غنی شده مجهز به گیربکس قدرتمند حرفه ای تمام فولادی، مجهز به تایمر و صفحه نمایش دیجیتالی، مجهز به درپوش جهت جلوگیری از چلپ چلوب کردن و ریخته شدن مواد غذایی، مجهز به سیستم ایمنی مداری، متوقف شدن موتور و خاموش شدن آن به محض باز شدن بازو، مجهز به پایه های مکشی ضد لغزش، مجهز به دو عدد خمیر زن قلابی شکل متفاوت با قابلیت اتصال همزمان آنها برای ورز دادن خمیر های بسیار سنگین، مجهز به پدال مخلوط کن از آلومنیوم غنی شده و همچنین بالونی خامه زن از استیل ضد زنگ نیز می باشد.

 

 

همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro

همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro

همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro( بدون کاسه) با ارتفاع 21 سانتی متر، عمق 13 سانتی متر، پهنا 17 سانتی متر و وزن 1.1 کیلوگرم از محصولات پرکاربرد موجود در بازار است که می توان آن را با توجه نیاز هر کاربر خریداری کرد. توان مصرفی محصول 300 وات بوده و تعداد پرده ها چهار عدد است. همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro با بدنه ی پلاستیکی طراحی شده است که به این ترتیب وزن دستگاه به طور قابل توجهی کاهش یافته است. پره های همزن از استیل مقاوم ساخته شده اند که در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند. همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro قابل تنظیم در شش سرعت می باشد که سرعت های پایین غالبا برای مواد سبک تر و سرعت های بالا تر برای موادی با غلظت بالا کاربرد دارد. همچنین، همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro دارای کارکرد توربو نیز می باشد که برای هم زدم مواد سخت تر می توان از این قابلیت استفاده کرد. یکی دیگر از جالب ترین ایده هایی که برای طراحی دستگاه استفاده شده است قرار گرفتن سری ها به صورت ایستاده بر روی بدنه ی دستگاه می باشد. این طراحی باعث اشغال فضای کم در داخل کابینت آشپزخانه شده است. همچنین امکان گم شدن سری ها نیز با چنین طراحی کاهش پیدا می کند.

 

 

همزن عمودی بوش مدل MSM67140

همزن عمودی بوش مدل MSM67140

همزن عمودی بوش مدل MSM67140 از دیگر گزینه های مناسب برای استفاده ی روزمره می باشد. این محصول دارای توان 750 وات بوده و در رنگ مشکی ارائه شده است. عملکرد توربو ۱۲ سرعته یکی دیگر از قابلیت های دستگاه است که می توان با توجه به نوع مواد و میزان سفتی آن ها سرعت لازمه را برای همزن تنظیم کرد. پایه مخلوط کن جداشونده، پایه استیل ضد زنگ، خردکن کوچک برای خردکردن سبزیجات، خشکبار، پیاز، گوشت، پنیر و غیره، لیوان مدرج مخلوط کن با درپوش، قابلیت تمیز شدن آسان و قابل شستشو بودن همه اجزا به غیر از موتور در ماشین ظرفشویی از دیگر قابلیت های همزن عمودی بوش مدل MSM67140 می باشد.

 

 

همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302

همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302

 

همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302 به صورت تک کاره و در رنگ فیروزه ای تولید شده است. کشور سازنده ی این محصول اسوونی قدرت موتور دستگاه را در اندازه ی 500 وات طراحی کرده و قابلیت هایی چون خمیر زنی و همزن بالنی را نیز در این دستگاه قرار داده است.

جنس بدنه ی همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302 از پلاستیک بوده که باعث ایجاد وزن سبک محصول شده است. این همزن دارای پنج سرعت مختلف است که می توان با توجه به حجم مواد و نوع مواد غذایی از آن استفاده کرد. عملکرد توربو و قابلیت شست و شوی قطعات در ماشین ظرف شویی از دیگر قابلیت های همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302 می باشد. 2قلاب خمیرزنی مناسب مصارف سنگین و 2 میله همزن بالنی برای مخلوط کردن و هم زدن سریع از لوزام جانبی هستند که به همراه محصول برایتان فرستاده می شوند.

 

 

همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD

همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD

همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD با بدنه ی پلاستیک و ابعاد 142 × 200 × 75 میلیمتری یکی دیگر از محصولاتیست که برای خرید می توانید آن را زیر نظر داشته باشید. این محصول باکیفیت در رنگ مشکی- طلایی تولید شده است و دارای وزنی در حدود یک کیلوگرمی می باشد. در ابتدا باید بگوییم که وزن پایین و مناسب همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD به دلیل پلاستیکی بودن بدنه می باشد. توان مصرفی450 وات، تنظیمات سرعت 5 سرعته، طول سیم 1.4 متر از مهم ترین مشخصات همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD می باشد.

 

امکان نصب آسان پایه مخلوط کن و دارا بودن پایه استیل ضد زنگ با کیفیت از مزایای دستگاه به شمار می روند. همچنین باید دانست که دستگاه دارای دکمه ای برای خارج سازی پره ها، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی، دارای پارچ مخلوط کن مدرج به همراه درپوش، دارای تنظیمات بیشتر برای قابلیت پالس/ توربو، دارای محل مخصوص به همراه گیره برای جمع کردن کابل می باشد. در حین استفاده آسان و سبک از دستگاه می توانید محصول را در کم صدا ترین حالت ممکن به کار بیاندازید. این قابلیت به دلیل موتوریست که در همزن به کار برده شده است. دارا بودن دکمه های خروج جداگانه برای میله های همزن و قلاب خمیرزن، 2 عدد قلاب خمیرزنی استیل ضد زنگ مناسب برای مصارف سنگین، سهولت در استفاده به واسطه دکمه های بزرگ و قابل دسترس و طراحی ارگونومیک، سیستم کلیک انحصاری بوش، اتصال و جدا شدن پایه مخلوط کن طی چند ثانیه را امکانپذیر می کند از دیگر مشخصاتیست که در هنگام خرید همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD باید به آن توجه داشته باشید.

 

 

همزن دستی حرفه ای بوش با قدرت 575 وات مشکی مدل MFQ47304

همزن دستی حرفه ای بوش با قدرت 575 وات مشکی مدل MFQ47304

همزن دستی حرفه ای بوش مشکی مدل MFQ47304 ساخت کشور اسوونی با توان مصرفی 575 وات یکی دیگر از گزینه هاییست که برای خرید می توانید از مشخصات آن اطلاعاتی را بدست آورید. به عنوان مثال، باید بدانید که بدنه ی به کار رفته شده در همزن دستی حرفه ای بوش مدل MFQ47304 از استیل و ضد زنگ می باشد. همچنین، با طراحی ارگونومیکی دستگاه راحتی کار با همزن ضمانت می شود. شما می توانید همزن دستی حرفه ای بوش  مشکی مدل MFQ47304 را با پنج قدرت مختلف برای هم زدن مواد غذاییتان به کار بگیرید. سرعت دور ها در هر دقیقه با یکدیگر متفاوت بوده و هر سرعت بسته به نیاز مواد غذایی به هم زدن به کار گرفته می شود. همزن دستی حرفه ای بوش با قدرت 575 وات مشکی مدل MFQ47304 دارای 2 قلاب خمیرزن از جنس استیل ضد زنگ برای خمیرهای سنگین و 2 همزن ظریف و قدرتمند می‌باشد. تمامی این قلاب ها قابلیت شست و شو را دارند. برای استفاده از پایه ها می توان دو پایه را هم به صورت تکی هم به صورت جفتی برای هم زدن مواد غذایی مورد استفاده قرار داد.

 

 

همزن دستی بوش مدل MFQ36300

همزن دستی بوش مدل MFQ36300

همزن دستی بوش مدل MFQ36300 با توان مصرفی 400 وات یکی از پرکاربرد ترین و بادوام ترین محصولات موجود در بازار است. این محصول در رنگ سفید با تعداد پره های دو عدده و سرعته پنج عدده تولید شده است. جنس پره های محصول از استیل ضد زنگ می باشد که بر روی دوام و ماندگاری همزن دستی بوش مدل MFQ36300 تاثیر گذار بوده است. بدنه ی پلاستیکی هم در سبک بودن وزن محصول تاثیر گذاشته است. خمیر زن، خامه زن، دکمه جداسازی اجزا از دستگاه مادر، عملکرد توربو(TURBO)، عملکرد ضربه‌ای (PULS) و قطعات قابل شستشو در ماشین ظرفشویی از دیگر ویژگی های همزن دستی بوش مدل MFQ36300 می باشد که قبل از خرید باید به آن توجه داشت.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مجموعه های فروش آنلاین در کشور خدمات و امتیاز های بسیاری را برای کاربران خود در نظر گرفته است. ارائه ی کالاهای باکیفیت از یک سو و تسهیلات مرتبط با خرید کالاها از سمت دیگر تنها گوشه ای از مزایاییست که با خرید محصول از شانی کالا از آن بهره مند خواهید شد. در کنار تمامی این مسائل، شانی کالا برای ایجاد یک تجره ی هوشمندانه از خرید کالا در مجموعه ی خود مقالاتی را ارائه کرده است که در هر کدام از این مقاله ها محصولات مورد بررسی قرار گرفته اند. به عنوان مثال، مقاله ی پیش رو به بررسی انواع مدل های همزن در برند های مختلف پرداخته است. شما در این مقاله، به شناخت نسبتا کاملی از محصولات برتر موجود در بازار دست پیدا کرده و با توجه به نیازهای خود می توانید به انتخاب هوشمندانه ای دست پیدا کنید. همزن پاناسونیک مدل MK-GB1 ، همزن فلر مدل KM600، همزن بوش مدل MFQ36460، همزن دونالکس مدل Donalex DN-203، همزن عصايی HMS8001، همزن ناسا الکتریک مدلNS-925 همزن پروفی کوک مدلKM1096،  همزن دستی کینگ مدل P221 Bistro، همزن عمودی بوش مدل MSM67140، همزن دستی حرفه ای 500 وات بوش مدل MFQ 40302، همزن دستی بوش مدلMFQ 36GOLD، همزن دستی حرفه ای بوش با قدرت 575 وات مشکی مدل MFQ47304 و همزن دستی بوش مدل MFQ36300 نمونه های بررسی شده در مقاله هستند که برای خرید هر کدام این دستگاه ها می توانید به صفحه اختصاصی ما برای فروش همزن در برند های مختلف مراجعه فرمایید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

 

 

آیفون 13

آیفون 13 پرومکس یکی از جدیدترین گوشی هاییست که پا به دنیای تکنولوژی جهان امروز گذاشته و همان طور که انتظارش را می رفت از محبوبیت بالایی هم برخوردار است. این آیفون های جدید قابلیت های بیشتری را به نسبت نمونه ها و مدل های قبلی آیفون در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اما اینکه این قابلیت ها چه هستند و چه امکاناتی در آیفون سیزده انتظار ما را می کشد چیزیست که در مقاله پیش رو از وب سایت شانی کالا مورد بررسی قرار گرفته شده است. پس اگر می خواهید بدانید که آیا آیفون 13 مناسب شماست یا نه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

مشخصات گوشی آیفون 13

آیفون 13

نمایشگر به کار رفته شده در آیفون 13 از نوع Super Retina XDR OLED بوده و در ابعاد 6.1 اینچ (~87.1% نسبت نمایشگر به بدنه) طراحی شده است. آیفون سیزده دارای رزولوشن 1170 در 2532 پیکسل، 19.5:9 (~457 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی)، محافظ پوشش سرامیک گلس مقاوم در برابر خش، پوشش اولفوبیک برای کاهش بازتاب نور و لکه دست بوده و از Dolby Vision و HDR10 هم پشتیبانی می کند. باید بدانید که آیفون 13 دارای قابلیت هایی چون صفحه نمایش همیشه روشن( Always-on display)، نوسازی تصویر60 هرتز، روشنایی متوسط 800 نیت و حداکثر 1200 نیت، پشتیبانی از فضای رنگی گسترده، قابلیت True-tone می باشد. از مشخصات ظاهری دستگاه باید به ابعاد146.7 در 71.5 در 7.7 میلی‌متر و وزن 174 گرم اشاره کرد. همچنین آیفون سیزده دارای بدنه ی پشت شیشه‌ای (گوریلا گلس)، جلو شیشه‌ای (گوریلا گلس)، فریم آلومینیومی نیز می باشد.

 

گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار (تا 6 متر برای 30 دقیقه)، تک سیم‌کارته (نانو-سیم and/or eSIM) نسخه جهانی، دوسیم (همزمان یکی فعال (dual standby)) - نسخه چین نیز مهم تریم ویژگی های آیفون سیزده است. از مشخصات پلتفرم به کار رفته شده در آیفون 13 باید به سیستم عامل iOS 15، تراشه Apple A15 Bionic (5 نانومتر)، پردازنده مرکزی 6 هسته‌ای (دو هسته‌ی 3.22 گیگاهرتز Avalanche و چهار هسته‌ی Blizzard) پردازنده گرافیکی اپل GPU (چهار هسته‌ای) اشاره کرد.

 

آیفون 13 در حافظه داخلی 128 گیگابایت با 4 گیگابایت رم، 256 گیگابایت با 4 گیگابایت رم، 512 گیگابایت با 4 گیگابایت رم طراحی شده است که نوع حافظه ی به کار رفته شده در ان NVMe می باشد. دوربین هایی که برای آیفون سیزده در نظر گرفته شده است در مشخصات  12 مگاپیکسل (لنز واید 26 میلی‌متری، فوکوس خودکار دوال پیکسل با تشخیص فاز، 1.7 میکرومتر سایز پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال سنسورشیفت، f/1.6)، 12مگاپیکسل (لنز 13 میلی‌متری اولتراواید با پوشش 120 درجه، f/2.4) با قابلیت‌ها فلاش دوگانه‌ی (LED (dual-tone، HDR (photo/panorama) می باشد. دوبین فیلم‌برداری گوشی آیفون 13 به صورت 4K@24/30/60fps، 1080p@30/60/120/240fps، HDR، Dolby Vision HDR، ضبط صدای استریو می باشد. همچنین دوربین سلفی 12 مگاپیکسل (لنز 23 میلی‌متری واید، f/2.2)، SL 3D (حسگر بیومتریک تشخیص عمق)، فیلم‌برداری سلفی 4K@24/25/30/60fps، 1080p@30/60/120fps، لرزش گیر الکترونیکی تصویر-ژیروسکوپی سایر مشخصاتی هستند که در آیفون 13 به کار رفته اند.

 

 

باتری به کار رفته شده در آیفون 13 غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 3240 میلی آمپر ساعت (12.41 وات ساعت) بوده و دارای  شارژ سریع 20 وات (فاقد شارژر درون جعبه) نیز می باشد. شارژ سریع بی سیم 7.5 وات Qi و 15 وات در صورت استفاده از MagSafe و USB Power Delivery 2.0 از دیگر قابلیت های آیفون سیزده می باشد که حتما در هنگام خرید باید به آن توجه لازم را داشت. از مهم ترین قابلیت هایی که در آیفون 13 به کار رفته شده است باید به حسگرها  Face ID، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، سنسور مجاورت، قطب‌نما، فشارسنج، پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری با پشتیبانی از زبان محاوره، پشتیبانی از پهنای باند فوق‌عریض (UWB)، اپل Pay (Visa، مسترکارت، AMEX گواهی)، شبکه فناوری GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G، اتصالات شبکه بی‌سیم Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e، دو بانده، هات‌اسپات، بلوتوث 5.0، A2DP، LE، GPS با A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، QZSS، NFC،  USB،  اشاره کرد. آیفون سیزده را می توان در رنگ های متنوع  سفید، مشکی، آبی، صورتی، قرمز خریداری کرد. باید بدانید که این گوشی در مدل های نسخه جهانی A2633، نسخه آمریکاA2482، نسخه کانادا و ژاپن A2631، نسخه چین و هنگ کنگ A2634، نسخه روسیهA2635 تولید شده است.

 

 

گوشی آیفون 13 مینی

آیفون 13 مینی

گوشی آیفون 13 مینی یکی دیگر از سری های جدید آیفون می باشد که قابلیت های خاص خود را داشته و برای کاربران سخت پسند گزینه ی ایده آلی به شمار می آید. صفحه نمایش به کار رفته شده در آیفون 13 مینی از نوع Super Retina XDR OLED بوده و در ابعاد 5.4 اینچ (~84.8% نسبت نمایشگر به بدنه) در دسترس کاربر قرار می گیرد. رزولوشن صفحه نمایش 1080 در 2340 پیکسل، 19.5:9 (~477 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی) و دارای محافظ شیشه‌ی سرامیکی مقاوم در برابر خش می باشد. پوشش اولفوبیک برای کاهش بازتاب نور و لکه دست، طیف رنگ گسترده و نمایشگر True-tone از دیگر مشخصات صفحه نمایشگر به کار رفته شده در آیفون 13 مینی می باشد. باید بدانید که آیفون 13 مینی در ابعاد 131.5 در 64.2 در 7.7 میلی‌متر و وزن 141 گرم طراحی شده و دارای ساخت جلوی شیشه‌ای (گوریلا گلس)، پشت شیشه‌ای (گوریلا گلس)، فریم آلومینیومی نیز می باشد. گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار( تا 6m برای 30 دقیقه)، سیم‌کارت- تک سیم‌کارته( نانو-سیم and/or eSIM)- نسخه جهانی، دوسیم کارته بودن( همزمان یکی فعال( dual standby))- نسخه چین از دیگر ویژگی هاییست که آیفون 13 آن را دارد.

 

پلتفرمی که برای آیفون سیزده مینی به کار رفته شده است دارای سیستم‌عامل iOS 15، تراشه اپل A15 Bionic (پنج نانومتر)، پردازنده مرکزی 6 هسته‌ای( دو هسته‌ی 3.22 گیگاهرتز Avalanche و چهار هسته‌ی Blizzard)، پردازنده گرافیکی اپل GPU (چهار هسته‌ای) می باشد. آیفون 13 مینی دارای حافظه داخلی 128 گیگابایت با 4 گیگابایت رم، 256 گیگابایت با 4 گیگابایت رم، 512 گیگابایت با 4 گیگابایت رم بوده و حافظه ی به کار رفته شده در دستگاه از نوع NVMe می باشد.

 

دوربین های به کار رفته شده در آیفون 13 مینی با قابلیت های خاصی طراحی شده اند. به عنوان مثال، دوربین گوشی در 12مگاپیکسل طراحی شده که لنز واید 26 میلی‌متری، فوکوس خودکار دوال پیکسل با تشخیص فاز، 1.7 میکرومتر سایز پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال سنسورشیفت، f/1.6 نیز از سایر خصوصیات به کار رفته شده در این دوربین می باشد. دوربین دیگر که 12 مگاپیکسل است نیز دارای لنز 13 میلی‌متری اولتراواید با پوشش 120 درجه، f/2.4 می باشد. از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در این دوربین ها باید به فلاش دوگانه‌ی LED، فیلم‌برداری 4K@24/30/60fps،1080p@30/60/120/240fps، HDR، Dolby Vision HDR، ضبط صدای استریو، سلفی 12 مگاپیکسل (لنز واید 23 میلی‌متری، 1/3.6 اینچ سایز سنسور، f/2.2)، SL 3D (حسگر بیومتریک تشخیص عمق) ، فیلم‌برداری سلفی 4K@24/25/30/60fps، 1080p@30/60/120fps، لرزشگیر الکترونیکی تصویر-ژیروسکوپی اشاره کرد.

 

از مشخصات باتری به کار رفته شده در آیفون 13 مینی باید به باتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 2438 میلی آمپر ساعت (9.34 وات ساعت) با شارژ سریع 20 وات (50 درصد در 30 دقیقه)، شارژ سریع بی سیم 7.5 وات Qi و 15 وات در صورت استفاده از MagSafe و USB Power Delivery 2.0 اشاره کرد. حسگرFace ID، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، سنسور مجاورت، قطب‌نما، فشارسنج، پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری با پشتیبانی از زبان محاوره، پشتیبانی از پهنای باند فوق‌عریض (UWB)، اپل Pay (Visa، مسترکارت، AMEX گواهی)، شبکه فناوری  GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G، اتصالات شبکه بی‌سیم Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e، دو بانده، هات‌اسپات، ( بلوتوث 5.0، A2DP، LE ) ،( GPS با A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، QZSS)، NFC از دیگر مشخصات آیفون سیزده مینی هستند. آیفون 13 مینی در رنگ های مختلف سفید، مشکی، آبی، صورتی، قرمز طراحی شده است. مدل های آیفون سیزده مینی هم در نسخه جهانی و هنگ کنگ A2399، نسخه آمریکا A2176، نسخه کانادا و ژاپن A2398، نسخه چین A2400، نسخه روسیه A2630 تولید شده اند.

 

                 

 

مشخصات گوشی آیفون 13 پرو

آیفون 13 پرو

گوشی آیفون 13 پرو یکی دیگر از محصولات پرطرفدار نه تنها در ایران بلکه در جهان است که تجهیزات و امکانات به خصوصی را به کاربر ارائه می کند. اما قبل از خرید آیفون سیزده پرو باید بدانیم که این گوشی ها دارای چه ویژگی هایی هستند و آیا این خصوصیات مناسب نیاز ماست یا اینکه باید از خرید چنین دستگاهی صرف نظر کنیم؟ در ابتدا باید بگوییم که اگر داشتن یک گوشی حرفه ای با امکانات فوق العاده برایتان مهم است و اگر به جزئیات زیاد توجه می کنید از خرید گوشی آیفون سزده سرباز نزنید. گوشی آیفون سیزه پرو از یک صفحه نمایش کاملا مسطح برخوردار است. این همان چیزیست که ما در گوشی های اندرویدی نمی توانیم آن را ببینیم. صفحه نمایش به کار رفته شده در آیفون 13پرو دارای حاشیه هاییست و در کنار این حاشیه ها نیز نوار فلزی قاب گوشی قرار دارد که اثر انگشت را به خود جذب می کند. قاب پشتی به صورت مات بوده و لوگوی اپل هم بر روی این قاب قابل مشاهده می باشد. صفحه نمایش با یک لایه سرامیک شیلد محافظت می شود. اما باید مراقب این صفحه نمایش بود. درست است که محافظ، صفحه نمایش را از خط و خش محافظت می کند اما ضربه های سنگین ممکن است باعث آسیب به صفحه نمایش شده و هزینه های سنگینی را بر روی دستتان باقی گذارد. البته برای آسیب ندیدن دوربین ها یک لایه بسیار مقاوم یاقوت کبود استفاده شده است که خیال کاربر را راحت می کند. این موضوع در زیبایی گوشی هم تاثیر گذار بوده است.

 

به صورت کلی از مشخصات صفحه نمایش به کار رفته شده در آیفون 13 پرو باید به نوع نمایشگر Super Retina XDR OLED که در ابعاد 6.1 اینچ (~87.1% نسبت نمایشگر به بدنه) طراحی شده و دارای رزولوشن 1170 در 2532 پیکسل، 19.5:9 (~457 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی) می باشد اشاره کرد. اگر به شنیدن انواع صداهای پخش شده در گوشی حساسیت بالایی دارید و می خواهید تمام صداها به واقعی ترین شکل ممکن پخش شوند باید بگوییم که گوشی آیفون 13 پرو یکی از فوق العاده ترین اسپیکر ها را دارد. اسپیکر باکیفیتی که در گوشی آیفون سیزده پرو به کار برده شده است صدای موسیقی، صدای بازی و همچنین ویدیو را به بهترین شکل ممکن و نزدیک به واقعیت پخش می کند. پخش حجم صدای بسیار بالا با جزئیات کامل از مشخصات این اسپیرهاست. از دیگر مشخصات به کار رفته شده در گوشی آیفون 13 پرو باید به مواردی چون، پشتیبانی از Dolby Vision، پشتیبانی از HDR10، پشتیبانی از فضای رنگی گسترده، نرخ‌ نوسازی تصویر 120 هرتز، روشنایی 1000 نیت و حداکثر 1200 نیت، ابعاد 146.7 در 71.5 در 7.7 میلی‌متر، وزن 204 گرم، ساخت جلوی شیشه‌ای (محافظ گوریلا گلس)، پشت شیشه‌ای (محافظ گوریلا گلس)، فریم استیل ضدزنگ، گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار (تا 6 متر برای 30 دقیقه) اشاره کرد.

 

پلتفرم گوشی آیفون 13 دارای سیستم‌عامل در زمان عرضه iOS 15، تراشه اپل A15 Bionic (پنج نانومتر)، پردازنده مرکزی 6 هسته‌ای( دو هسته‌ی 3.22 گیگاهرتز Avalanche و چهار هسته‌ی Blizzard)، پردازنده گرافیکی اپل GPU (پنج هسته‌ای) می باشد. همچنین از مشخصات حافظه ی دستگاه باید به حافظه داخلی 128 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 256 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 512 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 1 ترابایت با 6 گیگابایت رم، NVMe ، دوربین اصلی 12 مگاپیکسل (لنز واید 26 میلی‌متری، فوکوس خودکار دوال پیکسل با تشخیص فاز، 1.9 میکرومتر سایز پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال سنسور شیفت، f/1.5)، 12مگاپیکسل (لنز 77 میلی‌متری تله‌فوتو، فوکوس خودکار با تشخیص فاز، لرزش‌گیر اپتیکال تصویر، زوم اپتیکال سه برابر، f/2.8)، 12مگاپیکسل (لنز اولتراواید 13 میلی‌متری با پوشش 120 درجه، فوکوس خودکار، f/1.8)، اسکنر TOF 3D LiDAR (سنسور تشخیص عمق تصویر)، قابلیت‌ها HDR، فلاش دوگانه‌ی (LED (dual-tone، (photo/panorama)، فیلم‌برداری  4K@24/30/60fps، 1080p@30/60/120/240fps، 10‑bit HDR، Dolby Vision HDR (تا 60fps)، ProRes، ضبط صدای استریو، سلفی 12 مگاپیکسل (لنز واید 23 میلی‌متری، 1/3.6 اینچ سایز سنسور، f/2.2)، SL 3D (حسگر بیومتریک تشخیص عمق)، فیلم‌برداری سلفی 4K@24/25/30/60fps، 1080p@30/60/120fps، لرزشگیر الکترونیکی تصویر-ژیروسکوپی اشاره کرد.

 

از سایر ویژگی های گوشی آیفون 13 پرو باید به اسپیکر استریو، باتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 3095 میلی آمپر ساعت (12.11 وات ساعت)، شارژ سریع 20 وات (50 درصد در 30 دقیقه)، پشتیبانی از USB Power Delivery 2.0، شارژ سریع بی سیم 7.5 وات Qi و 15 وات در صورت استفاده از MagSafe، حسگرها Face ID، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، سنسور مجاورت، قطب‌نما، فشارسنج، پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری با پشتیبانی از زبان محاوره، پشتیبانی از پهنای باند فوق‌عریض (UWB)، اپل Pay (Visa، مسترکارت، AMEX گواهی)، فناوری GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G، شبکه بی‌سیم Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e، دو بانده، هات‌اسپات، بلوتوث5.0، A2DP، LE، GPS با A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، QZSS، NFC، USB لایتنینگ، USB 2.0 اشاره کرد. آیفون 13 پرو در چند رنگ خاکستری، طلایی، نقره‌ای، آبی در دسترس کارببران قرار گرفته و دارای مدل های مختلفی چون، نسخه جهانیA2638، نسخه آمریکا A2483، نسخه کانادا و ژاپن A2636، نسخه چین و هنگ کنگ A2639، نسخه روسیهA2640می باشد.

 

 

مشخصات گوشی آیفون 13 پرو مکس

 آیفون 13 پرومکس

گوشی آیفون 13 پرو مکس یکی دیگر از دستگاه هاییست که توسط کمپانی اپل طراحی و تولید شده است. نمایشگر به کار رفته شده در گوشی اپل سیزده پرومکس از نوع Super Retina XDR OLED بوده و در ابعاد  6.7 اینچ (~87.8% نسبت نمایشگر به بدنه) ساخته شده است. رزولوشن گوشی 1284 در 2778 پیکسل، 19.5:9 (~457 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی) است که دارای محافظ شیشه‌ ای سرامیکی مقاوم در برابر خش نیز می باشد. به کار برده شدن محافظ سرامیکی در صفحه ی نمایشگر به این معنا نیست که گوشی در برابر ضربه های سخت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد بلکه به این معناست که صفحه نمایشگر در برابر خط و خش مقاوم بوده و محافظت می شود. پوشش اولفوبیک به کار رفته شده در آیفون 13 پرومکس برای کاهش بازتاب نور و لکه دست می باشد.

 

بدنه ی آیفون 13 پرومکس در ابعاد و اندازه ی 160.8 در 78.1 در 7.7 میلی‌متر و وزن 240 گرم ساخته شده است. ساخت جلوی شیشه‌ای (گوریلا گلس)، پشت شیشه‌ای (گوریلا گلس)، فریم استیل ضدزنگ، گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار (تا 6 متر برای 30 دقیقه)، تک سیم‌کارته (نانو-سیم and/or eSIM) یا دو سیم‌کارته (نانو-سیم، همزمان یکی فعال (dual stand-by)) - برای چین،  پلتفرم سیستم‌ عامل در زمان عرضه  iOS 15، تراشه اپل A15 Bionic (5 نانومتر)، پردازنده مرکزی 6 هسته‌ای (دو هسته‌ی 3.22 گیگاهرتز Avalanche و چهار هسته‌ی Blizzard)، پردازنده گرافیکی اپل GPU (5 هسته‌ای)، حافظه داخلی 128 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 256 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 512 گیگابایت با 6 گیگابایت رم، 1 ترابایت با 6 گیگابایت که نوع آن NVMe می باشد از مشخصات اصلی آیفون 13 پرومکس می باشد.

 

از مشخصات دوربین به کار رفته شده در آیفون 13 پرومکس باید به دوربین اصلی  12 مگاپیکسل (لنز واید 26 میلی‌متری، فوکوس خودکار دوال پیکسل با تشخیص فاز، 1.9 میکرومتر سایز پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال سنسور شیفت، f/1.5)، 12مگاپیکسل (لنز 77 میلی‌متری تله‌فوتو، فوکوس خودکار با تشخیص فاز، لرزش‌گیر اپتیکال تصویر، زوم اپتیکال سه برابر، f/2.8)، 12مگاپیکسل (لنز اولتراواید 13 میلی‌متری با پوشش 120 درجه، فوکوس خودکار، f/1.8)، اسکنر TOF 3D LiDAR (سنسور تشخیص عمق تصویر)، قابلیت‌های دوربین HDR، فلاش دوگانه‌ی (LED (dual-tone، (photo/panorama)، فیلم‌برداری 4K@24/30/60fps،1080p@30/60/120/240fps، 10‑bit HDR، Dolby Vision HDR (تا 60fps)، ProRes، ضبط صدای استریو، سلفی12 مگاپیکسل (لنز واید 23 میلی‌متری، 1/3.6 اینچ سایز سنسور، f/2.2)، SL 3D (حسگر بیومتریک تشخیص عمق)، فیلم‌برداری سلفی 4K@24/25/30/60fps، 1080p@30/60/120fps، لرزشگیر الکترونیکی تصویر-ژیروسکوپی اشاره کرد.

 

اسپیکر استریو، باتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 4352 میلی آمپر ساعت (16.75 وات ساعت)، شارژ سریع 27 وات (50 درصد در 30 دقیقه)، USB Power Delivery 2.0، شارژ سریع بی سیم 7.5 وات Qi و 15 وات در صورت استفاده از MagSafe، حسگرها Face ID، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، سنسور مجاورت، قطب‌نما، فشارسنج، پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری با پشتیبانی از زبان محاوره، پشتیبانی از پهنای باند فوق‌عریض (UWB)، اپل Pay (Visa، مسترکارت، AMEX گواهی)، فناوری GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G، اتصالات شبکه بی‌سیم  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6، دو بانده، هات‌اسپات بلوتوث 5.0، A2DP، LE، GPS با A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، QZSS اشاره کرد. آیفون 13 پرو مکس در رنگ هایی چون خاکستری، طلایی، نقره‌ای، آبی و دارای مدل هایی چون نسخه جهانی A2643، نسخه آمریکا A2484، نسخه کانادا و ژاپن A2641، نسخه چین و هنگ کنگ A2644، نسخه روسیه A2645 می باشد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروش آنلاین در کشور گوشی آیفون 13، آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس را ارائه می کند. در مقاله ی پیش رو از وب سایت شانی کالا شاهد تمامی اطلاعات و مشخصات این چهار مدل از گوشی های آیفون 13  هستید. هر کدام از این چهار مدل گوشی بخش های جداگانه ای را در مقاله به خود اختصاص داده اند. ویژگی ها، قابلیت ها و امتیازهای بارز گوشی آیفون سیزده مسائلی هستند که در مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند. به همین دلیل، اگر دانستن جزئیات بیشتری از گوشی آیفون سیزده مد نظر شماست با دقت مشخصات را بررسی کرده و سپس به خرید گوشی آیفون 13 بپردازید. 

علاوه بر تمامی این مسائل شما می توانید مدل های مختلف آیفون 13 را با تسهیلاتی که در سایت شانی کالا ارائه می شود تهیه و خریداری کنید. همچنین دست شما برای خرید قسطی آیفون سیزده باز است. این ها تنها گوشه ای از امتیازات خرید کالا از مجموعه ی شانی کالا هستند.

پس با ما در شانی کالا همراه باشید.

 

مخلوط کن

مخلوط کن یکی از محصولات مورد نیاز در هر آشپزخانه ایست که کاربردهای متعددی دارد. به عنوان مثال با مخلوط کن ها می توان انواع نوشیدنی ها و معجون های سرد را درست کرد. سوپ، سس، غذای کودک و قابلیت خرد کردن انواع میوه ها و سبزی ها از دیگر کاربردهای مخلوط کن می باشند. توسط مخلوط کن می توان انواع مواد غذایی سفت و نرم را به صورت یک دست خرد کرده و یا حتی له کرد. مخلوط کن ها در انواع مختلف در برند ها و مدل های متنوعی تولید شده اند که هر کدام دارای مشخصات ویژه و منحصر به فرد خود هستند. اینکه چه مخلوط کنی برای ما لازم است و در هنگام خرید مخلوط کن ها باید به چه چیزهایی توجه کنیم سوالیت که در مقاله پیش رو از شانی کالا به آن پرداخته و اطلاعات جامعی را در مورد مدل های مختلف مخلوط در اختیار کاربرانمان قرار داده ایم.

به عنوان مثال، در هنگام خرید یک مخلوط کن باید به تیغه های محکم و سرعت بالای محصول انتخابی دقت لازم را داشته باشید. تیغه هایی که از جنس استیل اند معمولا بهترین کارآیی و دوام را دارند. در مورد پارچ مخلوط کن باید بدانید که جنس پارچ ها معمولا از شیشه، پلاستیک و آلمینیوم است که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. باید ببینید که به دنبال چه چیزی هستید. سبکی پارچ برایتان مهم است یا دوام و ماندگاری آن. پارچ های آلمینیومی مقاوت بالایی در برابر ضربه و خط و خش دارند اما به نسبت پارچ های پلاستیکی سنگین ترند. پارچ های شیشه ای نیز از نظر ثبات رنگ و تازه ماندن خوب و با کیفیت عمل کرده و به نسبت پارچ های پلاستیکی که به مرور زمان دچار تغییر رنگ و زردی می شوند بهتر اند.

تمامی این ها اطلاعاتی هستند که در هنگام خرید یک مخلوط کن باید کنار هم چیده شوند تا مخاطب بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود انجام دهد. حال که با خصوصیات کلی انواع مخلوط کن ها آشنا شدید در ادامه به بررسی انواع مدل های مخلوط کن موجود در بازار می پردازیم و قابلیت های هر کدام را برایتان نقل می کنید.

 

مدل های مخلوط کن بررسی شده در مقاله:

 • مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571
 • مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081
 • مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021
 • مخلوط کن دستی پاناسونیک مدل MX-SS1
 • مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327 
 • مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401 

 

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 یکی از مدل هاییست که کمپانی پاناسونیک آن را در ابعاد 160 × 240 × 425 میلی‌متر و وزن  4.5 کیلوگرم تولید کرده است. همانطور که گفتیم یکی از دلایل سبک وزن بودن مخلوط کن ها جنس به کار رفته شده در قطعات آن ها مربوط می شود. مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 هم به دلیل پلاستیکی بودن جنس بدنه دارای وزن سبک بوده و امکان جابه جایی راحت تر را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 دارای توان مصرفی 450 وات و چهار دکمه برای خاموش و روشن کردن و کم و زیاد کردن سرعت عملکرد دستگاه می باشد. تیغه هایی که شرکت سازنده برای مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 به کار برده است از جنس استیل ضد زنگ( یعنی بهترین جنس برای مخلوط کن) می باشد. همچنین این مخلوط دارای محفظه ی جداگانه برای آسیاب کردن انواع خشکبار و ادویه جات نیز می باشد. تمام قطعات این محصول قابلیت شست و شو با ماشین ظرف شویی را دارند. همچنین یک مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 دارای پایه های ضد لغزش است که از سر خوردن و افتادن دستگاه جلوگیری می کند.

 

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081

یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی پاناسونیک مخلوط کن MX-EX1081 است که با وجود دیزاین و یک طراحی قدیمی قابلیت های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته این طراحی قدیمی دلیل بر بی کیفیت بودن محصول نیست. توان مصرفی این مخلوط کن 450 وات است که عملکردی عالی و فوق العاده را به دستگاه بخشیده است. جنس بدنه ی مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081  از پلاستیک فشرده شده ساخته شده است که مقاومت بالایی به دستگاه داده و در سبک بودن آن تاثیر به سزایی گذاشته است. مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 همراه با یک پارچ شیشه ای و مخزن کوچک شیشه ای ارائه می شود که به هیچ وجه در اثر گذر زمان( همان طور که در مقدمه ی مقاله گفته شد) دچار زردی و تغییر رنگ نمی شود. روی پارچ دستگاه دریچه ای قرار دارد که در حین کار با مخلوط کن می توانید موادی چون شکر، شیر و یا هر مواد دیگری را به مواد داخل پارچ اضافه کنید.

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 دارای یک سرعت کارآمد می باشد که قادر است هر گونه موادی را به بهترین شکل ممکن خرد کند. حرکت پالسی یا همان حرکت لحظه ای یکی از قابلیت های مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081  بوده و طریقه ی عملکرد آن به گونه ایست که دستگاه دو ثانیه کار کرده و یک ثانیه استراحت می کند. حرکت پالسی علاوه بر صرف جویی در انرژی و برق باعث بهتر و یکسدست خرد شدن مواد می شود. به طوری که سخت ترین مواد را می توان توسط این عملکرد به پودر تبدیل کرد.

 

بر روی بدنه ی مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 یک دکمه ی چرخانی به چشم می خورد که توسط آن می توان دستگاه را روشن و خاموش کرد. برای روشن شدن مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 کافیست که دکمه را روی عدد یک بچرخانید. در سمت دیگر حرف P را می بینید که نشان گر حرکت پالسیست. با قرار دادن دستگاه بر روی این حرف مخلوط کن دستگاه با حرکت پالسی شروع به کار می کند. همراه با مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 یک مخزن شیشه ای دیگری هم ارائه می شود که دارای کارکرد آسیاب کن می باشد. وزن دستگاه 2.4 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 362x161x172 می باشد که کم ترین فضا را در آشپزخانه ها به خصوص آشپزخانه های کوچک اشغال می کند.

 

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021 یکی دیگر از محصولات موجود در بازار است که با توجه به قابلیت های ارائه شده در آن می توان با خیالی آسوده به خرید دستگاه پرداخت. اول از همه باید بدانید که مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021 در ابعاد طول 220، عرض 180 و ارتفاع 390 میلی‎متر و وزن 2.8کیلو در دسترستان قرار خواهد گرفت. توان مصرفی 400 وات، ظرفیت پارچ 1 لیتر، جنس پارچ پلاستیک، جنس بدنه پلاستیک، جنس تیغه استیل ضد زنگ، تعداد تنظیمات سرعت1 سرعته و اقلام همراه دو محفظه آسیاب از دیگر مشخصات اصلی مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021می باشد. در این دستگاه تمامی ویژگی های خوبی که برای یک مخلوط کن لازم است به کار رفته است و با اطمینان می توان به خرید آن پرداخت. دو محفظه و مخزنی که به همراه مخلوط کن ارسال می شود را می توان برای آسیاب مواد مختلف به کار برد. باید بدانید که مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021 تک سرعه بوده و عملکرد پالس را هم ندارد.

 

 

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521 یکی دیگر از محصولات موجود در بازار است که می توانید با توجه به نیاز خود و امکانات ارائه شده در آن محصول را خریداری نمایید. مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521 دارای ابعاد طول 24 سانتی متر، عرض 16 سانتی متر، ارتفاع 42 سانتی متر بوده و فضای زیادی از کابینت آشپزخانه شما را اشغال نخواهد کرد. به همین دلیل، اگر فضای کافی برای گذاشتن وسایل برقی خود ندارید این دستگاه یک انتخاب هوشمندانه برای شما به شمار خواهد آمد. وزن مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521 چهار و نیم کیگرم است.

 

از مشخصات فنی مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521 باید به 2 سرعته بودن،پارچ پلاستیکی، ظرفیت 1.5 لیتر، توان مصرفی 450 وات اشاره کرد. پلاستیکی بودن جنس بدنه ی دستگاه به طور قابل توجهی از سنگین بودن وزن دستگاه جلوگیری کرده است. مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521 دارای چهار عدد دکمه بر روی بدنه است که توسط آن می توان دستگاه را روشن و خاموش کرده و سرعت فرآیند کار را کم و زیاد کرد. تیغه های مخلوط کن از جنس استیل بوده و ضد زنگ نیز می باشند که در عمر بالای دستگاه تاثیر بسیار زیادی هم دارند.

 

 

مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327 

مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327

مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327  یکی دیگر از محصولات موجود در بازار است که کمپانی کنوود آن را در ابعاد 220 × 240 × 480  میلی‌متر طراحی کرده است. این مخلوط کن فضای زیادی از آشپزخانه شما را اشغال نمی کند به همین دلیل، برای آشپزخانه هایی که فضای محدود تری دارند و کوچک تر هستند نیز مناسب است. وزن مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327  که 5.27 کیلوگرم است کمی سنگین تر از مدل های بررسی شده می باشد. سنگینی وزن محصول غالبا به دلایلی در مخلوط کن اتفاق افتاده است که البته مشخصات دیگر دستگاه این ویژگی منفی را خنثی کرده اند. به عنوان مثال، پارچ مخلوط کن از جنس شیشه بوده و بدنه ی محصول هم آلمینیومیست. این ویژگی ها علارغم سنگین کردن محصول ویژگی مثبت تری هم به آن بخشیده اند. به عنوان مثال، پارچ شیشه ای بر خلاف پارچ هایی که از جنس پلاستیک هستند( در عوض سبک اند) رنگ ثابتی دارند و در اثر گذر زمان زرد نمی شوند. همچنین بدنه ی آلمینیومی محصول مقاومت چندین برابری را به آن داده است که مخلوط کن های پلاستیکی چنین قابلیت هایی را ندارند.

 

باید بدانید که مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327  دارای توان مصرفی 750وات بوده و ظرفیت پارچ محصول هم دو لیتر است. تیغه ی به کار رفته شده در مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327  استیل ضد زنگ می باشد که از زنگ زدن تیغه درون محفظه جلوگیری کرده و در ماندگاری و عمر مفید دستگاه اثر بخش است. این مخلوط کن دو سرعته دارای عملکرد پالس هم می باشد که زا طریق آن می توان انواع مواد سفت و سخت را به راحتی خرد کرده و آن ها را پودر کرد. دقت کنید که اجزای محصول قابلیت شست شو در ماشین لباس شویی را دارند و کار شما را برای نظافت بعد از کار رحت تری می کنند. پایه های محصول ضد لغزش اند و در حین کار کردن ثابت باقی می مانند. مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327 به دستگاه های چند کاره نیز مشهورند چرا که با داشتن قطعه ی هم زن نیاز شما را برای خریدن محصولی جداگانه برطرف می کنند.

 

 

مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401

مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401

مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401 یکی دیگر از محصولات موجود در بازار است که می توان بسته با نیاز هر آشپزخانه ای آن را تهیه کرد. این مخلوط کن در ابعاد 16*30*33 سانتی‌ متر و وزن 2کیلوگرم ساخته شده است. جنس بدنه ی دستگاه از استیل بوده و میله های آن از استیل ضد زنگ می باشد. مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401 دارای توان 800 وات بوده و می توان آن را در سه سرعت مختلف بسته به درجه ی سفتی و نرمی مواد تنظیم کرد. عملکرد پالس یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401 می باشد که علاوه بر صرف جویی در انرژی باعث افزایش کیفیت عملکرد خرد کردن مواد غذایی می شود. حجم ظرف خردکن یک لیتر بوده و پوره ساز و رب ساز نیز دارد. عملکرد توربو و قفل کودک از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در دستگاه است.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مراکز فروش آنلاین در کشور به ارائه ی برترین خدمات پرداخته و امتیازات زیادی را برای شما در نظر گرفته است. ارائه ی محصولات باکیفیت در کنار قیمت مناسب کالا و حتی نوع پرداخت قسطی تنها گوشه ای از امتیازاتیست که شانی کالا برای شما در نظر گرفته است. شانی کالا علاوه بر ارائه ی کالاهای باکیفیت خود و در نظر گرفتن شرایط مختلف مشتریان برای انتخاب نوع پرداخت مقاله هایی را هم برای کاربران در نظر گرفته است که در آن ها اطلاعات جامعی در رابطه با هر محصولی ارائه می کند. با بهره گیری از این اطلاعات که لازمه ی یک خرید هوشمندانه و پر سود است می توان بهترین انتخاب را متناسب با نیاز هر فرد انجام داد. به عنوان مثال، مقاله ی پیش رو سعی در بیان و توضیح مشخصات اصلی مخلوط کن ها را در مدل ها و برند های مختلف دارد. با مطالعه ی این مقاله می توانید فرق بین یک مخلوط کن خوب و یک مخلوط کن بی کیفیت را به راحتی تشخیص داده و بهترین دستگاه مورد نیاز آشپزخانه خود را انتخاب نمایید.

مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1571 ، مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-EX1081 ، مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1021، مخلوط کن پاناسونیک مدل MX-GX1521، مخلوط کن دستی پاناسونیک مدل MX-SS1، مخلوط کن کنوود سیلور مدل SB327   و مخلوط کن دستی پاناسونیک MX-S401 نمونه های بررسی شده هستند در مقاله پیش رو هستند. برای خرید مخلوط کن مورد نظر خود می توانید به سایت شانی کالا مراجعه کنید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

گوشت کوب برقی

گوشت کوب های برقی همان طور که از نامشان مشخص است برای کوبیدن گوشت مورد استفاده قرار می گیرند اما می توان از آن ها برای له کردن سیب زمینی، نخود و برنج نیز استفاده کرد. گوشت کوب های برقی در ابتدا بیشتر در رستوران ها کاربرد داشت اما با گذر زمان کم کم به درون آشپزخانه های کوچک نیز نفوذ پیدا کرده و مصرف خانگی پیدا کرد. گوشت کوب های برقی دارای انواع مختلفی هستند و می توان آن ها را به صورت ساده و چند کاره خریداری کرد. گوشت کوب های برقی ساده تنها برای له کرده مواد غذایی پخته شده کاربرد دارند اما گوشت کوب های چند کاره را می توان برای خرد کردن، هم زدن، آسیاب کردن، پوره کردن و رب ساز استفاده کرد. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا انواع مختلف از گوشت کوب های برقی را مورد بررسی قرار داده ایم تا با مطالعه ی مشخصات هر کدام از این مدل ها بتوانید نسبت به نیازتان یک انتخاب هوشمندانه ای را برای خرید گوشت کوب برقی داشته باشید.

 

مدل های گوشت کوب برقی بررسی شده در مقاله:

 • گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538
 • گوشت کوب چندکاره NS-921
 • گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250
 • گوشت کوب برقی براون مدل MQ535
 •  

 

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538 یک محصول حرفه ای و چند کاره است که کاربردهای مختلفی چون گوشت کوب برقی، همزن و خرد کن را در اختیار شما قرار می دهد. جنس بدنه ی پلاستیکی و استیل محصول دارای مقاومت بالایی بوده و تاثیر چشم گیری در سبک بودن دستگاه داشته است. گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538 در رنگ مشکی تولید شده و دارای توان مصرفی 700 وات می باشد. گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538 دارای لیوان با ظرفیت 0.8 لیتر، تیغه استیل ضد زنگ، تک سرعته، ظرف خردکن پلاستیک، خردکن 0.5 لیتر، میله استیل ضد زنگ، عملکرد لحظه ای، پایه ضد لغزش تکنولوژی Active Flow، قابلیت جدا شدن تیغه، عملکرد توربو (Turbo)، چهار پره بودن تیغه‌ های گوشت‌کوب، قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی می باشد.

 

 

گوشت کوب چندکاره NS-921

گوشت کوب چندکاره NS-921

گوشت کوب چند کاره ی ناسا الکتریک در مدل NS-921 یکی دیگر محصولاتیست که کیفیت بالایی داشته و قابلیت های مختلفی را در دسترتان قرار خواهد داد. این گوشت کوب را می توان برای له کردن انواع میوه ها و سبزیجات، گوشت چرخ شده، مخلوط کردن و هم زدن مواد و خرد کردن یخ مورد استفاده قرار داد. تیغه هایی که برای گوشت کوب چندکاره NS-921 استفاده شده بسیار تیز و برنده هستند. به همین دلیل، باعث له شدن مواد غذایی نمی شوند. همچنین ضد زنگ بودن تیغه ها باعث افزایش کارایی و ماندگاری دستگاه شده است. این تیغه‌های تیز و ضدزنگ باعث افزایش سرعت عمل گوشت‌کوب برقی می‌شوند. تیغه های مختلفی در دستگاه به کار رفته شده است. تیغه ی مخصوص همزن را می توان برای هم زدن تخم مرغ، سس، کرم و انواع نوشیدنی استفاده کرد. تیغه ی مخصوص خرد کردن برای خرد کردن انواع سبزیجات، میوه های تازه، حبوبات، پیاز، میوه های نیمه یخ بدون هسته استفاده می شود. تیغه ی مخصوص صاف کردن هم برای صاف کردن مایوتز، خمیر سبک و کشک مورد استفاده قرار می گیرد. با دستگاه چندکاره NS-921 می توان به راحتی و بدون هیچ گونه کثیف کاری برای املت گوجه فرنگی پوره کرد.

 

 یکی از مهم ترین مزایای گوشت کوب چندکاره NS-921 وزن سبک محصول می باشد. وزن محصول یک کیلوگرم بوده و امکان جابه جایی و استفاده طولانی مدت را بدون ایجاد خستگی در دست به وجود می آورد. با توجه به اشغال فضای کم در آشپزخانه نیز بهترین گزینه برای افرادیست که دارای کمبود فضا در داخل کابینت آشپزخانه خود می باشند. گوشت کوب چندکاره NS-921 دارای درپوش محکمیست که امکان ریخته شدن مواد غذایی را به بیرون از ظرف به صفر می رساند و شما می توانید در تمییز ترین شکل ممکن آشپزی خود را انجام دهید. علاوه براین، تمامی قطعات گوشت کوب قابلیت شست شو را دارند و به جز موتور و بدنه ی اصلی می توان قطعات را در داخل ماشین ظرف شویی شست.

 

گوشت کوب چندکاره NS-921 دارای جعبه ای برای لوازم جانبی دستگاه می باشد که تیغه های مختلف و آچار مخصوص در آن قرار می گیرد. جعبه لوازم جانبی و مخزن خردکن دارای پایه های ضد لغزنده می باشند که در هنگام استفاده مانع تکان خوردن دستگاه خواهند شد. گوشت کوب چندکاره NS-921 دارای موتوری با توان 1100 وات می باشد که مقاومت و سرعت گوشت کوب را به صورت قابل توجهی افزایش داده است. با این موتور می توان مواد غذایی سخت تر مخلوط کرد. بر روی بدنه ی دستگاه یک دکمه ی ولومی چرخشی وجود دارد که با آن می توان سرعت و درجه کارکرد را با توجه به نرمی و سختی مواد تنظیم کرد. کلیدهای بزرگ و روانی بر روی دستگاه تعبیه شده اند که مانع از ایجاد فشار بر روی انگستان دست می شوند. اگر در هنگام کار با دستگاه با بالا بردن سرعت دستگاه نیاز داشتید می توانید از کلید مکس استفاده کنید.

 

 

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250

گوشت کوب تک کاره برقی بوش در MSM6250  در ابعاد 6.7 × 6.7 × 39.8 سانتیمتر تولید شده اند. جنس بدنه ی محصول از پلاستیک بوده که در سبک بودن وزن دستگاه تاثیر به سزایی دارد. باید دانست که گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250 در رنگ سفید و 1 کیلوگرم با توان مصرفی 400 وات تولید شده است. تیغه استیل ضد زنگ، 2 سرعته بودن، آسیاب، طول سیم 1.5 متر، قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی، عملکرد توربو (Turbo) برای به کار گیری حداکثر قدرت، مجهز به موتور کم صدا و با لرزش پایین، تیغه بسیار تیز و نوآورانه با 2 لبه، قابلیت نگهداری سیم برق، عملکرد لحظه ای (Pulse)، لیوان با حجم 0.7 لیتر، طراحی ارگونامیک، تیغه یخ شکن، میله ی فلزی از مهم ترین ویژگی های گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250می باشد که قبل از خرید باید به آن توجه لازم را داشت.

               

 

گوشت کوب برقی براون مدل MQ535

گوشت کوب برقی براون مدل MQ535

گوشت کوب برقی چند کاره براون مدل MQ535 یکی دیگر از محصولاتیست که کاربرد های چند گانه  همزن، مخلوط کن و گوشت کوب را در اختیارتان قرار خواهد داد. گوشت کوب برقی براون مدل MQ535 در قطر قطر 6 و ارتفاع 21سانتي‌ متر و وزن 1.7کيلوگرم تولید شده است. بدنه ی محصول از پلاستیک مقاوم ساخته شده است و جنس میله ها از استیل ضد زنگ می باشد. گوشت کوب برقی براون مدل MQ535 دارای توان 600 وات، دو سرعته، عملکرد لحظه‌اي (Pulse)، دو پره تیغه ی گوشت گوب، تیغهاستیل ضدزنگ، دارای لیوان با حجم 0.6 ليتر، ظرف خردکنپلاستیکی با ظرفیت 0.5ليتر، قابليت شستشوي لوازم جانبي در ماشين ظرفشويي،  طول سيم80 سانتی متر می باشد .

از دیگر مشخصات گوشت کوب برقی براون مدل MQ535 می توان به قابلیت جدا شدن تیغه، پايه ضد لغزش، همزن، خردکن، گوشت کوب و اقلام همراه تیغه میله ای، همزن بادکنکی، کاسه خرد کن، درپوش خرد کن، تیغه خرد کن، پارچ همزن، قطعه اتصال به دیوار اشاره کرد.

 

شانی کالا  

گوشت کوب برقی یکی از عمده ترین وسایل مورد نیاز در هر آشپزخانه ای اعم از آشپزخانه های خانگی و صنعتی می باشد که برای خرید آن باید به برخی از اطلاعات کاربردی دسترسی داشت. با کنار هم چیدن اطلاعات و مشخصه های هر محصول به خصوص ویژگی هایی که در مقاله ی بررسی مدل های گوشت کوب برقی بیان کردیم به راحتی می توانید دستگاه مورد نیازتان را انتخاب کنید. گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538، گوشت کوب چندکاره NS-921، گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6250 و گوشت کوب برقی براون مدل MQ535 مدل هایی هستند که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند.

 مجموعه شانی کالا علاوه بر ارائه ی اطلاعات جامع و کاربردی در مورد ویژگی های محصول، امکان خرید آنلاین گوشت کوب برقی تک کاره و چند کاره را در اختیارتان قرار داده است. با مطالعه مقاله و انتخاب هر محصول می توانید به لینکی که به صورت جداگانه در هر قسمت قرار داده شده مراجعه کرده و خرید آنلاینتان را به راحتی ثبت کنید. علاوه بر همه این مسائل، کاربران می توانند از مزایا و تسهیلاتی که برایشان در نظر گرفته ایم نیز برخوردار شوند. خرید شما تنها مختص خرید نقدی گوشت کوب برقی نیست بلکه می توانید خریدتان را به صورت قسطی انجام داده و از تسهیلات ما در شانی کالا نیز برخوردار شوید.

با ما در شانی کالا همراه باشید. 

بلندر پارس خزر

دستگاه بلندر یکی از تجهیزات مورد استفاده در انواع آشپزخانه های صنعتی و خانگیست که غالبا برای درست کردن شیک ها و آبمیوه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از بلندها می توان برای درست کردن انواع سس ها، پوره و چاشنی های مختلف هم استفاده کرد. از جمله قطعاتی که در دستگاه های بلندر قرار دارند می توان به پارچ، تیغه و موتور اشاره کرد. کارکرد بلندرها به گونه ایست که در ابتدا پارچ روی موتور قرار گرفته و با زدن دکمه ای تیغه شروع به چرخش کرده و مواد داخل پارچ را مخلوط می کند. اما کدام نوع از بلندها برای ما مناسب است و چگونه می توانیم به تهیه مدل بلندر مورد نظرمان بپردازیم. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا نمونه هایی از بلندرها را در مدل های مختلف مورد بررسی قرار داده و مشخصات هر یک را به صورت مفصل بیان کرده ایم. با بررسی هر کدام از این مدل ها می توانید اطلاعات لازم را در مورد بلندر مورد نظر خود کسب کرده و سپس با توجه به لینکی که در هر قسمت و از مقاله در دسترستان قرار می گیرد به خرید بلند مورد علاقه تا بپردازید.

 

مدل های بررسی شده دستگاه بلند در مقاله:

 • بلندر مدل HB-5503AP
 • بلندر مدل HB-5501AP
 •   

 

بلندر مدل HB-5503AP

بلندر مدل HB-5503AP

بلندر مدل HB-5503AP محصولی بسیار کارآمد از کمپانی پارس خزر است که قابلیت ها و امکانات مختلفی را در اختیار شما کاربران قرار خواهد داد. اما این قابلیت ها چه هستند و این محصول از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

 این محصول دارای توان مصرفی 350 وات بوده و در مصرف انرژی صرف جویی می کند. بدنه ی محصول از پلاستیک ساخته شده است که علارغم مقاومت بالا وزن مناسبی را به محصول داده است. به همین دلیل است که جابه جایی دستگاه به راحت ترین شکل ممکن صورت می گیرد. تیغه هایی که برای بلندر مدل HB-5503AP استفاده شده است مستحکم بوده و ضد زنگ هستند. بلندر مدل HB-5503AP به صورت تک سرعته طراحی شده است. به همین دلیل، برای استفاده ی روزمره و درست کردن شیک های مختلف می تواند گزینه ی مناسبی به شما آید.

 

یکی از مزیت های بسیار مهم محصول این است که دستگاه علاوه بر بلندر دارای گوشت کوب نیز می باشد. گوشت کوب به صورت ارگونومیک ساخته شده و با ساختار دست مطابقت بالایی دارد. از نظر داشتن قابلیت شست و شو بلندر می توان تمام قطعات را به جز بدنه ی اصلی که موتور محصول در آن قرار دارد را شست. از آن جا که بلندر مدل HB-5503AP فضای کمی را اشغال می کند کاملا برای آشپزخانه هایی که دارای فضای کمی هستند بسیار مناسب می باشد.

 

 

بلندر مدل HB-5501AP

بلندر مدل HB-5501AP

بلندر مدل HB-5501AP محصولی تک کاره از کمپانی پارس خزر است که در قطر 7 و ارتفاع 36 سانتی‌ متر طراحی شده است. این محصول با ابعاد کوچک ساخته شده که مناسب فضاهای کوچک می باشد. از اصلی ترین مشخصات محصول باید به توان 350 وات، تک سرغته بودن محصول، دو پرده بودن تیغه های دستگاه( از جنس استیل)، حجم لیوان 0.7 لیتر اشاره کرد. قابلیت پوره کردن غذاهای نیمه آماده، قابلیت خرد کردن غذاهای پخته، قابلیت نصب بر روی دیوار، قابلیت جدا شدن مجموعه تیغه از دستگاه و .... از مهم ترین قابلیت های موجود در بلندر مدل HB-5501AP می باشد.

 

 

شانی کالا

بلندر ها محصولاتی هستند که برای مخلوط کردن انواع مواد غذایی و درست کردن آبمیوه ها و شیک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که امروزه کارخانه های مختلف آن ها را در مدل های متنوعی تولید می کنند. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا به بررسی دو مدل از بلندرهای پارس خزر پرداخته و مشخصاتی را که برای خرید بلندر به آن نیاز دارید را برشمردیم. بلندر مدل HB-5503AP و بلندر مدل HB-5501AP دو مدلی هستند که در مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند. اگر برای خرید بلندر مورد نظرتان یکی از این دو مدل را در نظر دارید می توانید به صفحه خرید بلندر پارس خزر در مجموعه ی شانی کالا مراجعه کرده و با انتخاب این مجموعه برای خرید از امتیازهای ما نیز بهره مند شوید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

 

 

آب میوه گیری پارس خزر

 آب میوه گیری یکی از تجهیزات لازم و ضروری در هر خانه و آشپزخانه ایست که برای خرید آن باید نسبت به موضوعاتی مطلع شویم تا بهترین دستگاه را با ویژه ترین کارایی ها تهیه نماییم. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا شما را با با اطلاعات مفیدی در مورد مشخصات یک آب میوه گیری خوب آشنا کرده و در نهایت مدل هایی از آب میوه گیری پارس خزر را که بهترین قابلیت ها را ارائه می کنند باز گو می کنیم. توان آبمیوه گیری، بازده، سرعت، جنی  بدنه، جنس تیغه، مخزن تفاله و آب میوه، مصرف انرژی، صدای تولید شده، دهانه ی ورودی، همه و همه مشخصاتی هستند که قبل از خرید یک آب میوه گیری خوب حتما باید به آن ها توجه لازم را داشته باشید تا آن چه را نیاز دارید را انتخاب کرده و از انتخاب دستگاه های متفرقه نیز خودداری کنید.

 

توان هر گونه دستگاهی از جمله آب میوه گیری ها نشان از میزان مصرف انرژی داشته و هر چه مقدار عدد توان مصرفی بالا باشد به این معناست که آبمیوه گیری برق بیشتری را مصرف می کند که البته کیفیت کارکرد در چنین حالاتی بالا تر نیز می رود. سرعت آبمیوه گیری با بازده دستگاه رابطه ی مستقیمی داشته و هر چقدر سرعت آب میوه گیری بالاتر باشد بازده آن نیز بالاتر خواهد رفت. جنس تیغه ها و بدنه ی آبمیوه گیری ها با وزن دستگاه ارتباط نزدیکی دارند. بهترین تیغه، تیغه ایست که از تیتانیوم و فولاد ساخته شده باشند. این نوع از تیغه به نسبت تیغه هاب پلاستکی مقاومت بالاتر دارند. اگر می خواهید بعد از هر بار استفاده از دستگاه آب میوه ی بیشتری را استخراج کنید باید بر روی آب میوه گیری هایی تمرکز کنید که دارای مخزن بزرگ تری هستند. البته برخی از دستگاه ها نیز فاقد مخزن اند که برای استفاده باید مخزن جداگانه ای را متناسب با قد دستگاه برای آن ها به کار برد.

هر چه که دهانه ی آب میوه گیری شما بزرگ تری باشد بهتر و راحت تر می توانید میوه ها را حتی بدون برش درون مخزن بیاندازید. دقت کنید که اگر عمر دستگاه برایتان مهم است آب میوه گیری هایی را خریداری کنید که دارای محافظت موتور در برابر حرارت می باشند. این دستگاه ها می توانند در صورت داغ کردن موتور دستگاه آب میوه گیری را به صورت خودکار قطع کنند.

 

 

مدل های آبمیوه گیری پارس خزر بررسی شده در مقاله:

 • آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger
 • آبمیوه گیری پارس خزر ویتافروت با پارچ پلاستیکی
 • آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango
 • آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit
 • آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado

 

  

آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger

آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger

آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger دستگاهی شکیل و کارآمد است که قابلیت های مهم و کاربردی را در اختیارتان قرار می دهد. جنس بدنه ی آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerترکیبی از استیل و پلاستیک است که در ایجاد وزن سبک تاثیر گذاشته است. موتور به کار رفته شده در آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerدو سرعته بوده و تیغه ها و فیلتری که برای دستگاه به کار رفته شده است ضد زنگ می باشد. ابعاد دستگاه که در اندازه های ۳۱۰*۲۱۰*۳۸۰ می باشد که فضای زیادی را در کابینت آشپزخانه اشغال نمی کند. همچنین، با توجه به دهانه ی ورودی بزرگ دستگاه می توان برخی از میوه ها را حتی بدون برش هم به داخل مخزن دستگاه انداخت. پارچی برای آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerدر نظر گرفته شده است. این پارچ به دستگاه متصل شده و در هنگام شروع کار با دستگاه آب میوه بدون اینکه به زمین یا روی میز بریزد فرآیند آب میوه گیری خود را ادامه می دهد.

 

مخزنی که برای آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerدر نظر گرفته شده است دارای گنجایش یک لیتری بوده و مخزن تفاله ی دستگاه نیز دارای دو لیتر گنجایش می باشد.  آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerدارای توان مصرفی 600 وات می باشد که برای یک دستگاه آبمیوه گیری قدرت بالایی به شمار می رود. باید بدانید که آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerدارای سوئیچ ایمنی و طول سیم 1.5 متر می باشد. پایه هایی که برای آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger استفاده شده است از نوع پایه های ضد لغزش بوده و باعث ثابت ماندن دستگاه در هنگام کار کردن خواهد شد. از مهم ترین ویژگی های آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tigerباید به دو عدد میکروسوئیچ ایمنی دستگاه، عایق کاری دوبل، ۴ پایه لاستیکی چسبان ضد لرزش، برس مخصوص برای تمیز کردن بسکت، فیلتر و تیغه استیل، گواهینامه استاندارد ایمنی محصول، جمع آوری سیم برق درون محفظه به صورت دستی اشاره کرد.

 

 

آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango

آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango

آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango یکی دیگر از محصولات کمپانی پارس خزر است که با کیفیت برتر و قابلیت هایی که در دسترس کاربر قرار داده است توانسته است در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. این محصول در وزن 3.2 kg و ابعاد 33 × 23 × 36.5 cm تولید شده است. کارکرد آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango از نوع تک کاره بوده و دارای مخزن تفاله، تیغه های استیل ضد زنگ، قدرت موتور 300 وات، میزان آبگیری55 درصد وزنی میوه می باشد. از اجزا و قطعات آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango باید به استوانه مخروطي، درپوش اصلي، سبد آبگيري، ظرف تفاله، صفحه گردان، ظرف آبميوه گيري، كليد روشن خاموش، محافظ حرارتي موتور به جهت جلوگيري از سوختن موتور، فيلتر ميكرو مش با قابليت جداسازي حداكثري آب ميوه از تفاله، داراي سوئيچ ايمني اشاره کرد.

 

جنسی که برای بدنه ی آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango استفاده شده است از پلاستیک فشرده شده مقاوم در برابر ضربه بوده و از ایجاد خط و خش جلوگیری می کند. دهانه ی ورودی محصول به گونه ایست که حتی میوه های بزرگ تر را به راحتی و بدون نیاز به خرد کرده می توان به درون مخزن هدایت کرد. همچنین پایه هایی که برای آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango استفاده شده دارای خاصیت ضد لغزش هستند که باعث ثابت ماندن دستگاه در هنگام روشن بودن آب میوه گیری پارس خزر خواهند شد. سیستم میکرو مش از دیگر قابلیت هاییست که در آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mangoبه کار رفته شده است. با توجه به این قابلیت دستگاه قادر است حداقل تفاله را از آب میوه جدا کند.

 

 

آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit

آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit

آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی پارس خزر است که دارای کیفیت بالایی بوده و قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار کاربر خود ارائه می دهد. با آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit امکان استفاده به عنوان مخلوط كن و آسياب نیز وجود دارد.

از مهم ترین خصوصیات آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit باید به موتور قدرتمند 450 وات، پارچ مخلوط كن مدرج با ظرفیت 1.5 لیتر با درپوش، قابليت آسياب كردن مواد تا وزن 100 گرم در هر مرتبه، صداي بسيار كم دستگاه، مجهز به برس جهت شستشوي سبد، مجهز به تیغه يخ شكن در مخلوط كن، دارای 2 حالت تنظيم سرعت، همراه با فيلتر و تيغه استيل ضد زنگ، قطعات جدا شونده و قابل شستشو، قابليت جمع نمودن سيم در بدنه اصلی، وجود پايه هاي پلاستيكی براي ايستادن بهتر دستگاه، مجهز به ميكروسوئيچ های ايمنی، ظرف جمع آوري آب ميوه مجهز به لرت گير، درصد آب دهي مناسب، قطر دهانه ورودی آبمیوه گیر 65 میلی متر، میزان آب دهی معادل 60 درصد وزن میوه‌ها، طول سیم 120 سانتی‌متر، پوشش بدنه از جنس ABS و درپوش ها قطعات شفاف پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه اشاره کرد.

 

آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado

آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado

آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado یکی دیگر از محصولات باکیفیت کمپانی پارس خزر است که قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد. این مدل از آب میوه گیری های پارس خزر در رنگ مشکی و نقره ای طراحی شده اند. قدرت موتور دستگاه 435 وات بوده و تنظیمات سرعت دو عددی، جنس تیغه استیل ضدزنگ، مخزن تفاله جدا شونده، پارچ آبمیوه گیری، دهانه ورودی بزرگ و سیستم ایمنی هوشمند از دیگر ویژگی های محصول می باشد. مخزن تفاله گیر آب میوه گیری پارس خزر 1.3 لیتر بوده و قابلیت جدا شدن از دستگاه را دارد. این ویژگی کار شما را برای شست و شو و نظافت راحت تر کرده است. چرا که در برخی دیگر از مدل های آب میوه گیری که مخزن تفاله از نوع جدا نشدنی می باشد باید برای تمییز کاری بعد از اتمام فرآیند آب میوه گیره تمامی قطعات دستگاه را باز کنید تا بتوانید به مخزن دسترسی داشته و آن را تمییز کنید.

دهانه ی آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado با اندازه ی 75 میلی متر قادر است آب میوه های بزرگ تر مانند سیب را بدون برش هم بگیرد. همچنین تیغه هایی که برای آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado استفاده شده اند از نوع استیل ضد زنگ بوده و در برابر رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. این محصول دارای سیستم ایمنی هوشمند است. به این معنا که اگر تمامی قطعات به درستی در جای خود قرار نگیرند دستگاه شروع به کار کردن نمی کند. این موضوع باعث می شود که دنده های آب میوه گیری به رور زمان خورده نشده و موتور دستگاه نیز آسیب نبیند.

 

شانی کالا

آب میوه گیری ها از لوازم لازم و ضروری به شمار می آیند که برای انتخاب و خرید آن ها نیاز به اطلاعات درست و کامل داریم. ما در این مجموعه از وب سایت شانی کالا تمام اطلاعاتی که برای خرید یک آب میوه گیری نیاز دارید را ارائه کرده و مدل های مختلف آب میوه گیری را با تمام مشخصات آن برایتان برشمردیم. آبمیوه گیری تک کاره پارس خزر Tiger، آبمیوه گیری پارس خزر ویتافروت با پارچ پلاستیکی، آبمیوه گیری پارس خزر مدل مانگو Mango، آبمیوه گیری پارس خزر مدل VitaFruit و آب میوه گیری پارس خزر مدل Avocado از مدل های آب میوه گیری پار خزر ارائه شده در مقاله می باشند. برای خرید هر کدام از این مدل ها می توانید به صفحه ی اختصاصی ما برای خرید آب میوه گیری پارس خزر مراجعه فرمایید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

میوه خشک کن

میوه خشک کن وسیله ایست که غالبا برای خشک کردن انواع مواد غذایی استفاده می شود اما چون بیشتر افراد این وسیله را برای خشک کردن میوه خریداری می کنند این وسیله به نام خشک کن میوه شهرت پیدا کرده است. کارکرد اصلی این محصولات خشک کردن انواع مواد غذایی مانند، سبزیجات، غلات، گل، میوه، گوشت و ... است و در دو نوع جریان عمودی و افقی تولید می شوند. هر کدام از این دستگاه های میوه خشک کن عملکرد متفاوت و خاص خود را دارد که با شناخت این کارکردها می توان مناسب ترین دستگاه را انتخاب کرد. اینکه کدام یک از این دستگاه ها برای ما مناسب است و اصلا یک میوه خشک کن خوب چه خصوصیاتی دارد مسئله ایست که حتما باید قبل از خرید یک میوه خشک کن به آن پرداخته شود.

در جواب سوال چگونگی کارکرد میوه خشک کن های جریان عمودی باید بگوییم که منبع تولید گرمای این نوع از خشک ها  در کف دستگاه قرار می گیرد و طبقات بر روی هم چیده می شود. درب این دستگاه ها از بالا باز شده و برایخارج کردن سینی پایین دستگاه باید تمامی طبقات را بیرون آورد. خشک کن میوه با جریان عمودی کمی اقتصادی تر از سایر خشک کن ها هستند و کمی کار کردن با آن ها زمان است). البته این نکته را هم در نظر بگیرید که فضای کمی را اشغال کرده و جمع و جور ترند. خشک کن های میوه با جریان افقی در دستگاه فن هایی دارند که در صفحه پشتی دستگاه تعبیه شده است. این فن ها جریان هوای یکنواخت تری را بین طبقات( که حالت کشویی دارند) توزیع می کنند. کشویی بودن طبقات باعث می شود که کابر بدون نیاز به جابه جایی سایر طبقات سینی مورد نظر را بیرون آورد. با خشک کن هایی که منبع گرمای افقی دارند سریع تر می توانید کار خشک کردن میوه ها پیش ببرید اما یادتان باشد که فضای بیشتری را نسبت به نوع قبل( خشک کن با جریان عمودی) در فضای کابینت شما اشغال می کنند.

حال که با خصوصیات کلی خشک کن میوه و سبزیجات آشنا شدید باید ببینیم که کدام یک از محصولات موجود در بازار کاملا برای نیاز شما ساخته شده و کدام یک از کیفیت برتری برخوردارند؟ ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا پیشنهادهایی را برایتان داریم. پس با ما همراه باشید.

 

مدل های بررسی خشک کن میوه و سبزیجات

 • میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer
 • میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161
 • میوه خشک کن MFD 30 متئو
 • میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102
 •  

 

میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer

میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer

اگر در هنگام خرید لوازم خانگی و خشک کن میوه به طراحی و شکل ظاهری، کیفیت و کارایی محصول اهمیت زیادی می دهید باید به شما بگوییم که شرکت ایتالیایی دلمونتی تواننسته است تمامی این ویژگی ها را بر روی محصولات خود پیاده کند. میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer کاربردها و قابلیت های متنوعی داشته و می تواند انواع خوراکی ها، ادویه ها، سبزی های معطر، میوه ها، گل های تزئینی، گیاهان دارویی، گوشت، غلات را به راحتی برایتان خشک کند.

 

در مورد اجزا و قطعات میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer باید بگوییم که دستگاه از دو قسمت بدنه و طبقات ساخته شده است. محصول دارای پنج طبقه است که در زیر این طبقات موتور قرار دارد. شما می توانید برای خشک کردن میوه و سبزیجات یا هر گونه ماده ی غذایی از این پنج طبقه به صورت همزمان استفاده کرده و حجم بالایی از مواد غذایی را خشک کنید. میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer دارای توان مصرفی 350 وات می باشد که قدرت بسیار مطلوبی را برای خشک کردن انواع مواد غذایی در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryerاز نوع چرخشی دیجیتالی بوده و بدنه ی محصول و طبقات آن از پلاستیک ساخته شده است. پلاستیک به کار برده شده در بدنه و طبقات میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. نمای بیرونی طبقات که از پلاستیک شفاف کمی متمایل به مات ساخته شده است باعث می شود که در هنگام کار با دستگاه کدر نشده و شفافیت خود را از دست ندهد. به همین دلیل، می توان به راحتی فرآیند خشک کردن میوه و سبزیجات را در میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer به صورت کامل مشاهده کرد.

 

دربی که برای میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer طراحی شده است را به راحتی می توان از دستگاه جدا کرده و بعد از اتمام فرایند خشک کردن میوه ها آن را مورد شست و شو قرار داد. صفحه نمایش دیجیتالی LCD بر روی میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer به کار رفته شده است که توسط آن می توان تنظیمات دستگاه را انجام داد. این تنظیمات بر روی موتور و بدنه ی دستگاه قرار دارند. میزان حرارت و همچنین تایمر موادری هستند که با این صفحه نمایش به راحتی قابل تنظیم اند. دو دکمه ی + و – بر روی دستگاه قرار دارد که توسط آن می توان به افزایش و کاهش حرارت میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer اقدام کرد.

 

ظروف داخلی دستگاه میوه خشک کن حالت چرخشی داشته و در زمان شروع کار دستگاه به صورت 360 درجه ای می چرخند. قابلیت چرخشی باعث می شود که حرارت به صورت یکنواخت به تمام سینی های دستگاه برسد و کیفیت خشک کردن مواد غذایی به بهترین شکل ممکن انجام شود. تایمر 48 ساعته ای هم برای خشک کردن میوه ها تعبیه شده است که بر روی پنل کنترلی دستگاه قرار دارد. این تایمر را بسته به نوع مواد غذایی که درون سینی ها قرار می دهید می توانید از یک ساعت تا 48 ساعت تنظیم کنید. معمولا تایمرهای 48 ساعته با دمای بسیار پایین و تایمرهای پایین را در دمای بالاتر تنظیم می کنند که البته بافت مواد غذایی نیز در چگونگی تنظیمات دستگاه مهم است. بعد از اتمام زمان تایمر دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد و دیگر نگرانی از بایت سوختن و از بین رفتن میوه ها و سبزیجات یا هر مواد دیگری نخواهید داشت. از نظر تنظیمات دمایی هم می توان دستگاه را از 40 تا 70 درجه ی سانتی گراد تنظیم کرد.

 

طول کابلی که برای میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer استفاده شده است 80 سانت است. ابعاد و اندازه ی مناسب و اشغال فضای کم و وزن سه کیلوگرمی از دیگر مشخصاتیست که حتما قبل از خرید محصول باید در مورد آن اطلاعات خوبی داشته باشید.

 

 

میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161

میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161

میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 یکی دیگر از محصولات پیشنهادی ما به شماست که با کارکردی مناسب و قابلیت های متنوع می تواند محصولی منحصر به فرد برای آشپزخانه های شما به شمار رود. این محصول قدرتمند از موتور 350 واتی بهره می برد که کیفیت خشک کردن مواد غذایی را به صورت قابل توجهی افزایش داده است. میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 دارای پنج سینی برای خشک کردن انواع مواد غذایی از جمله میوه ها و سبزیجات می باشد که در این پنج طبقه می توان حجم بالایی از مواد غذایی را خشک کرد. بدنه ی محصول از پلاستیک ساخته شده است که در سبک بودن وزن دستگاه تاثیر به سزایی گذاشته است. همچنین، یک پنل ساده و کاربردی بر روی دستگاه به کار گذاشته شده است که به راحتی می توان به تنظیمات میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161پرداخت.

 

شما می توانید حرارت، دما و همچنین تایمر دستگاه را از طریق پنل تنظیم کنید. برای تنظیم هم می توانید از دکمه ی TEMP کمک بگیرید. با فشار دادن این دکمه می توانید دمای دستگاه را از 35 تا 70 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. با فشار دادن مجدد دکمه می توانید تنظیمات تایمر را انجام داده و از یک تا 48 ساعت فرآیند شروع خشک کن میوه را انتخاب کنید. با شروع به کار کردن خشک کن میوه، مواد غذایی قرار داده شده در دستگاه حدود 80 درصد از رطوبت خود را از دست داده و خشک می شوند. همچنین، باید بدانید که ظرفیت این میوه خشک کن برابر با 3.5 کیلو می باشد.

 

میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 به رنگ قهوه ای روشن با سینی های مشبک شفاف تیره می باشد که به راحتی می توان فرآیند خشک کردن میوه ها را از بیرون دستگاه مشاهده کرد. درپوشی هم برای جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی سینی ها و میوه های چیده شده در درون دستگاه قرار داده شده است که در چنین حالتی بهداشت مواد غذایی بیشتر حفظ می شود. بر روی این درپوش دریچه های متعددی قرار دارند که غالبا برای خروج رطوبت و بخار میوه ها کاربردی هستند که کیفیت خشک کردن میوه ها به صورت قابل توجهی افزایش می دهند. به منظور حمل و جابه جایی آسان محصول دستگیره هایی با رنگ مشکی بر روی بدنه قرار داده شده است. پایه های ضد لغزشی هم که برای میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 در نظر گرفته شده است باعث ثابت ماندن دستگاه در هنگام کار کردن خواهد شد.

 

 

میوه خشک کن MFD 30 متئو

میوه خشک کن MFD 30 متئو

میوه خشک کن MFD 30 متئو یکی دیگر از محصولات باکیفیتیست که در ابعاد ۲۶.۴ × ۲۴ × ۱۷.۵سانتی‌متر طراحی شده است. اندازه ی هر سینی 3 × 24 × 24 سانتی‌متر بوده و جنس سینی ها پلاستیکی می باشد. میوه خشک کن MFD 30 متئو دارای پنج طبقه بوده و می توان حجم بالایی از مواد غذایی و میوه را در آن خشک کرد. میزان حرارت تولید شده در میوه خشک کن MFD 30 متئو چهل تا هفتاد درجه بوده که به راحتی می توان به نسبت میوه و مواد غذایی که درون دستگاه قرار می گیرد درجه حرارت را تنظیم کرد. به عنوان مثال، باید بدانید که برخی از میوه ها و سبزیجات در درجه ی بالا خشک می شوند و برخی دیگر در چنین درجه ای نه تنها خشک نمی شوند بلکه خراب نیز می شوند. به همین دلیل، قبل از شروع به کار کردن با دستگاه بهتر است در مورد بافت مواد غذایی و میوه ای که قرار است در دستگاه میوه خشک کن خشک شود اطلاعات کافی را بدست آورده و دمای میوه خشک کن MFD 30 متئو را به درستی تنظیم کنیم.

 

از مهم ترین مشخصات میوه خشک کن MFD 30 متئو باید به وزن  1.8کیلوگرم، جنس بدنه ی پلاستیک که در سبک بودن محصول تاثیر به سزایی داشته است، توان مصرفی 300وات، 5 سبد خشک کن، میزان صدا 65دسی بل، کنترل پنل مکانیکی و بازه حرارتی قابل تنظیم ۴۰-۷۰ اشاره کرد.

 

 

میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102

میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102

میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 از دیگر محصولات باکیفیتیست که با طراحی شیک و جذاب خود و همچنین ارائه ی قابلیت های مختلف توانسته است طرفداران بسیار بالایی را پیدا کند. با میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 می توان انواع میوه، سبزیجات، گل هیا تزئینی، تنقلات و ... را خشک کرد. برند سایا که زیر نظر برند پارس خزر است توانسته است این محصول را با بهترین کیفیت ممکن تولید و در دسترس کاربران خود قرار دهد. جنس بدنه ی میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 از پلاستیک بوده و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد. همچنین، پنج سینی که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده و در برابر حرارت نیز مستحکم است. سیستم کنترل و تنظیم دستگاه نیز توسط یک کلید کشویی قابل تنظیم می باشد. پایه های ضد لغزش و لاستیکی برای میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 تعبیه شده اند که از حرکت نابجای دستگاه در هنگام کار کردن خودداری می کنند.

میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 دارای توان 250 وات می باشد که کیفیت خشک کردن میوه ها را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد. این توان خروجی توسط موتور و المنت ها تولید شده و به طبقات مختلف دستگاه جهت خشک کردن مواد غذایی منتقل می شود. قسمت کفی و زیرین دستگاه قابلیت درست کردن لواشک و خشک کردن ادویه ها را نیز دارد.

 

 

شانی کالا

مسلما خرید هر کالا و لوازم خانگی نیاز به یک توجیه منطقی دارد. به عنوان مثال، محصولاتی که برای خانه و آشپزخانه تهیه و خریداری می شوند باید کاملا به درد بخور باشند. در مورد خرید میوه خشک کن نیز چنین موضوعی مطرح است. ممکن است بعضی از افراد از خرید میوه خشک کن به دلیل داشتن فر و اینکه می توانند میوه ها و یا مواد غذایی را در فر هم خشک کنند سر باز زدند و خود را از خرید میوه خشک کن بی نیاز بدانند. اما باید گفت، میوه ها و سبزیجات یا هر گونه مواد غذایی دیگری که با فر خشک شوند آن کیفیت لازم را نخواهند داشت. به عبارتی، ساختار اولیه و قابلیت های یک فر برای خشک کردن میوه و سبزیجات جواب گو نیست و آن کیفیت لازم را برای ما نخواهد داشت. میوه خشک کن ها نیز برای همین طراحی و تولید شده اند که کیفیت بالایی از خشک کردن مواد غذایی را در اختیار ما قرار دهند. لذا، ما در مقاله ای از مجموعه ی شانی کالا مدل های مطرح را که از محبوبیت بالایی هم برخوردار هستند آورده و در مورد مشخصات اصلی آن ها صحبت کردیم تا تصمیم گیری را برایتان راحت تر کنیم. در مقاله ی پیش رو از مجموعه شانی کالا مدل های میوه خشک کن دیجیتالی دلمونتی 350 وات DL-195 Delmonti Fruit Dryer، میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161، میوه خشک کن MFD 30 متئو و میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP-102 مورد بررسی قرار گرفتند.

با مطالعه ی هر قسمت در صورتی که قابلیت های هر میوه خشک کن مطابق با نیاز شما بود می توانید برای خرید میوه خشک کن نیز با لینکی که در اختیارتان قرار گرفته است اقدام کرده و از مزایای برتر ما در مجموعه شانی کالا برخوردار شوید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

آبمیوه گیری پاناسونیک

آبمیوه گیری یکی از وسایل ضروری در هر خانه و آشپزخانه ای به شمار می رود که باید با توجه به نیاز خانواده خریداری شود. از آن جا که آبمیوه گیری های مختلفی در برند های متنوع در بازار وجود دارند ممکن است کاربران برای خرید آبمیوه گیری دچار سردرگمی شوند. لذا در مقاله های ارائه شده ی وب سایت شانی کالا اطلاعاتی در مورد تمامی مدل های آبمیوه گیری در برند های مختلف در دسترس مخاطبانمان قرار داده ایم. مقاله ی پیش رو سعی در بیان مشخصات اصلی آبمیوه گیری پاناسونیک داشته و قابلیت های این برند از آبمیوه گیری را به خوبی توضیح می دهد. به همین دلیل با مطالعه ی مقاله ی پیش رو می توانید نسبت به مدل های مختلف آبمیوه گیری پاناسونیک اطلاعات کامل تری را بدست آورده و سپس با توجه لینکی که در اختیارتان قرار داده شده است نسبت به خرید هر کدام از این مدل ها اقدام کنید.

 

مدل های آبمیوه گیری پاناسونیک ارائه شده در مقاله پیش رو:

 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01
 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01
 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176
 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31
 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100
 • آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 با توان مصرفی 800 وات و بدنه ی پلاستیکی یکی از محصولات باکیفیت موجود در بازار است که امکانات منحصر به فرد و قابلیت های مختلفی را در دسترس کاربران قرار داده است. به عنوان مثال، سیستم ضد چکه، محفظه برای نگهداری سیم برق، قابلیت شستشو تمامی لوازم جانبی دستگاه داخل ماشین ظرفشویی، جنس تیغه ی استیل ضد زنگ،  تنظیمات سرعت1دور ساعته، پایه محکم برای نگهداری بیشتر دستگاه، جنس فیلتر تفاله گیر دستگاه استیل ضد زنگ، سایز دهانه ورودی 75 میلی متر، کارکرد تک کاره، مخزن آبمیوه گیری، حداکثر ظرفیت مخزن آبمیوه 1.5لیتر، حداکثر ظرفیت مخزن تفاله 2 لیتر، سوئیچ ایمنی قفل ایمنی، فیلتر قابل شستشو، تفاله گیر از مشخصات اصلی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 است که قبل از خرید باید به آن توجه کرد.

 

سیستم ضد چکه ای که در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 به کاررفته شده است برای جلوگیری از ایجاد آلودگی و چکیده شدن آب میوه ها بر روی سطح بوده و فرآیند گرفتن آب میوه ها را به تمییز ترین شکل ممکن انجام می دهد. جنس بدنه ی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 از پلاستیک مقاوم ساخته شده که به رنگ مشکیست و دستگاه را در برابر ضربه مقاوم کرده است. همچنین مشکی بودن بدنه ی دستگاه باعث شده است تا هیچگاه لک ها نشان داده نشوند. همچنین پلاستیکی که در بدنه ی دستگاه به کار برده شده است به طور قابل توجهی از وزن آن کاسته و باعث جابه جایی راحت تر آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 شده است.

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 دارای قفل ایمنیست که در صورت کامل بودن قطعات در کنار هم می توان دستگاه را روشن کرد. پایه های دستگاه ضد لغزش هستند که امکان ثابت ماندن آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 را در هنگام کار کردن برایتان به وجود آورده و باعث می شوند بدون هیچ گونه حرکت اضافه بتوانید با این دستگاه کار کنید. مخزن آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 دارای ظرفیت دو لیتریست. این ظرفیت به نسبت بالا باعث شده است تا بتوانید بدون نیاز به خالی کردن مخزن از تفاله میوه ها مدت بیشتری آب میوه ها را بگیرید. به همین دلیل بدون اتلاف وقت می توانید فرآیند آب میوه گیری را با کیفیت بالاتری انجالم دهید. 

 

دهانه ی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 که به اندازه ی 75 میلی لیتریست باعث شده که به راحتی بتوان میوه های بزرگ تری مانند سیب را بدون تکه تکه کردن داخل دستگاه انداخته و با دسته فشاری به سمت فیلتر هدایت کرد. آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 دارای یک پارچ یک و نیم لیتری نیز می باشد. پارچ دستگاه درپوشی کاملا منطبق بر دهانه آب میوه گیری دارد که از ریختن آب میوه به بیرون از دستگاه جلوگیری می کند. این پارچ برای سرو چهار الی پنج نفر مناسب می باشد.

 

فیلتری که در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 به کار رفته شده است از جنس استیل ضد زنگ می باشد و به هیچ عنوان در اثر ماندن در آب و هوای مرطوب زنگ نمی زند. توجه کنید که بعد از استفاده از آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 حتما تیغه ها را تمییز کنید. محفظه ای نیز در دستگاه تعبیه شده است که محل قرار گیری سیم نود سانتی متری آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01 می باشد. لذا فضای کمتری توسط دستگاه اشغال خواهد شد.

 

  

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01 که ساخت کشور مالزیست در رنگ سیلور طراحی شده و در دسترس کاربران قرار گرفته شده است. از مهم ترین قابلیت های این محصول باید به سیستم ضد چکه ،جنس بدنه ی استیل، محفظه برای نگهداری سیم برق، قابلیت شستشو تمامی لوازم جانبی دستگاه داخل ماشین ظرفشویی، جنس تیغه های ضد زنگ، تنظیمات سرعت 1دور ساعته، توان موتور 800 وات، پایه محکم برای نگهداری بیشتر دستگاه، فیلتر تفاله گیر استیل ضد زنگ، سایز دهانه ورودی 75میلی متر، کارکرد تک کاره، مخزن آبمیوه گیری، حداکثر ظرفیت مخزن آبمیوه 1.5 لیتر، حداکثر ظرفیت مخزن تفاله 2لیتر، سوئیچ ایمنی قفل ایمنی، فیلتر قابل شستشو، تفاله گیر اشاره کرد. ابعاد آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01 در عرض 216میلی متر، ارتفاع 384 میلی متر، عمق 305 میلی متر و وزن 3.9 کیلوگرم طراحی شده است.

 

اندازه ی مخزن به کار برده شده در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01 دو لیتر است که قابل جداکردن بوده و جزء ظرفیت های مناسب برای آب میوه گیری ها به شما می آید. همچنین یک پارچ یک و نیم لیتری برای آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01 در نظر گرفته شده است که دارای درپوشی منطبق بر دستگاه بوده و از ریختن آب میوه ها به بیرون از دستگاه جلوگیری می کند. قطر دهانه آبمیوه گیری پاناسونیک هفتاد و پنج سانتی متر است که باعث شده میوه های بزرگی مانند سیب بدون خرد کردن به راحتی از دستگاه عبور کنند. همچنین سوئیچ ایمنی در دستگاه قرار داده شده است که تا قبل از وصل نشدن قطعات به صورت کامل از روشن شدن آب میوه گیری جلوگیری می کند.

 

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 یکی دیگر از محصولات باکیفیت کشور مالزیست که در رنگ استیل و توان موتور 800 وات طراحی و تولید شده است. سیستم ضد چکه، جنس بدنه ی استیل و پلاستیک، عملکرد پالس (Pulse)، قابلیت شستشو تمامی لوازم جانبی دستگاه داخل ماشین ظرفشویی، تیغه های استیل ضد زنگ، دارای مخلوط کن، ظرفیت پارچ مخلوط کن یک لیتری، پایه محکم برای نگهداری بیشتر دستگاه، جنس فیلتر تفاله گیر دستگاه استیل ضد زنگ، سایز دهانه ورودی 75 میلی متر، کارکرد سه کاره، پارچ مخلوط کن شیشه ای، آسیاب کن یا خردکن، مخزن آبمیوه گیری، حداکثر ظرفیت مخزن آبمیوه 1.5 لیتر، حداکثر ظرفیت مخزن تفاله 2 لیتر، سوئیچ ایمنی قفل ایمنی، فیلتر قابل شستشو، تفاله گیر از مهم ترین قابلیت هایی هستند که در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 به کار برده شده اند.

 

همچنین از مشخصات اندازه و ابعاد دستگاه باید به عرض 216 میلی متری، ارتفاع 384 میلی متر و عمق 305 میلی متر اشاره کرد. وزن دستگاه 4.4 کیلوگرم است که امکان جابه جایی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 را راحت تر کرده است. پایه های تعبیه شده برای آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 ضد لغزش اند به همین دلیل به راحتی بدون تکان خوردن دستگاه می توان به راحتی آب میوه ها را گرفت. قطر دهانه ی محصول 7.5 سانتی متر است که باعث می شود میوه ها را بدون خورد کردن هم داخل دستگاه انداخت. آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 به گونه ای طراحی شده است که آب میوه ها در هنگام کار دستگاه به بیرون ریخته نشود. سرعت دستگاه قابل تنظیم است. با توجه به سفتی و نرمی میوه ها نیز می توان سرعت دستگاه را به تغییر داده و آب میوه ها را به راحتی گرفت. تیغه ی به کار رفته شده در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 از جنس استیل ضد زنگ بوده و به راحتی تفاله ی میوه ها را جدا می کند.

 

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 محصولی دیگر از کمپانی پاناسونیک است که در ابعاد 210 × 294 × 293 میلی‌متری طراحی و دارای وزن سه کیلوگرم است. جنس بدنه ی محصول از پلاستیک ساخته شده است که در سبک بودن آن تاثیر گذار بوده و راحت تر جابه جا می شود. ظرفیت مخزن آب میوه نیم لیتر است. همچنین آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 دارای مخزنی برای تفاله میوه هاست که اندازه ی آن به 1.7 می رسد. جنس تیغه های آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 از استیل ضد زنگ است. به همین دلیل، هیچ گاه دچار زنگ زدگی نخواهند شد. البته به کار بردن تیغه های استیل ضد زنگ بدان معنا نیست که تفاله ها را در مخزن رها کرده و مخزن را تمییز نکنید. پس حتما دستگاه آب میوه گیری را بعد از هر بار استفاده تمییز کرده و با یک دستمال خشک کنید تا دستگاه شما بهترین عملرکرد را برایتان داشته و عمر بیشتری بکند.

توان آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 چهار صد وات و برق مصرفی آن 200 - 230 ولت می باشد. دهانه ی ورودی آب میوه گیری نیز در اندازه ی 58 میلی متری طراحی شده است. آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 دارای سیستم ضد چکه نیز می باشد که باعث تمییز تر کارکردن دستگاه خواهد شد.

 

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 یکی از مدل های پرطرفدار در بازار می باشد که در اندازه و ابعاد 29.3*29.4*21 سانتی متر طراحی و تولید شده است. جنس تیغه های به کار رفته شده در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 از استیل بوده و بدنه ی محصول هم از پلاستیک ساخته شده است. بدنه ی پلاستیکی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 در سبک بودن محصول تاثیر به سزایی گذاشته و باعث جابه جایی راحت تر دستگاه شده است. آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 دارای توان 400 وات می باشد.

 

فیلتری که کمپانی پاناسونیک برای این مدل از محصول خود به کار برده است قابلیت شست و شو را دارد. به همین دلیل، بعد از هر بار مصرف از آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 می توانید فیلتر را از دستگاه جدا کرده و به راحتی مورد شست و شو قرار دهید. همچنین سیستم ضد چکه ای که در آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 به کار برده شده است تمییزی فرآیند آبمیوه گیری را افزایش داده و کار شما را بعد از کار با دستگاه کم تر خواهد کرد.

 

 

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176 یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی پاناسونیک است که در ابعاد 323x 288 x 212 میلی متر طراحی شده است. ابعاد آسیاب در محصول  264x288 x 171 میلی متر و ابعاد مخلوط کن 382x 288 x 171 میلی متر می باشد. همچنین از مشخصات اصلی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176 باید به برق مصرفی 220-240 ولت و 50-60 هرتز، جنس آسیاب  شیشه ای، جنس تیغه هایاستیل، طول سیم برق0.8 متر، ظرفیت آسیاب50 گرم و ظرفیت پارچ1  لیتری اشاره کرد.

این محصول از کمپانی پاناسونیک دارای کارکردی سه کاره( آبمیوه گیری، مخلوط کن و آسیاب) می باشد. وزن آبمیوه گیری 3.2 کیلوگرن، وزن آسیاب 2.7 کیلوگرم، وزن مخلوط کن 3.5 کیلوگرم می باشد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا یکی از معتبرترین مجموعه های فروش آنلاین است که امتیازهای مختلفی را برای شما مشتریان قدیمی و جدید سایت خود در نظر گرفته است. جدا از این امتیاز ها و تسهیلاتی که برایتان در نظر گرفته ایم، کالاها و محصولات لوازم خانگی متنوعی را برای شما و آشپزخانه تان هم ارائه کرده ایم. محصولات شانی کالا دارای تنوع بسیار زیادی هستند. به همین دلیل، جواب گوی هر نوع نیاز و سلیقه ای می باشند. از میان هزاران کالای ارائه شده در سایت دسته ای منحصرا به آبمیوه گیر ها تلعق دارد که البته خود این دسته هم از تنوع کمی برخوردار نیست. آبمیوه گیری برند پاناسونیک که از کیفیت بالایی هم برخوردار است یکی از این دسته هاست که دارای تنوع بالایی از مدل ها بوده و  هز کدام از این مدل ها امکانات منحصر به فرد و خاص خود را دارند. برای اطلاع از مشخصات اصلی محصولات پاناسونیک به خصوص آبمیوه گیری پاناسونیک مقاله ای را برایتان تعبیه کردیم که در آن اطلاعات محصول نگاشته شده است. با مطالعه ی مقاله ی پیش رو می توانید به راحتی در مورد آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-SJ01، آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01، آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176، آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31، آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H100 و آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-H300 اطلاعات لازم را بدست آورده و نسبت به خرید ان ها اقدام نمایید.

برای خرید آبمیوه گیری پاناسونیک با شانی کالا همراه باشید.